Které kosmetické produkty by měly být součástí Vaší povinné cestovní výbavy? 5 tipů, co si přibalit do kufru na letní dovolenou. Kosmetika die Nikolai se stane cenným pomocníkem.
Otevíráme pro Vás 1. biodynamický kosmetický salón v České republice, který používá kosmetiku dieNikolai především z vinné révy.
Oblíbený osvěžující krém Šafránové osvěžení také ve veganské verzi, tedy bez přidaných živočišných surovin. Novinka Šafránové nebe je ideálním pomocníkem v péči o problematickou pleť.
Zázračný poklad naší přírody - šafrán. Biodynamická kosmetika se vyrábí ze šafránové pole s přibližně 10 000 krokusy certifikované v nejvyšší biokvalitě – certifikace Demeter.
Nejmladší syn - Martin Saahs vyvinul biodynamickou kosmetiku z vinných hroznů jako první na světě. Přečtěte si celý rozhovor.
Slzy vinné révy se v rakouské oblasti Wachau sbírají právě během jarních dní. Proč je tato surovina tak prospěšná pro naši pleť?
Jak vznikala biodynamická kosmetika dieNikolai? Původ této kosmetiky a produktů pochází z rakouské oblasti Wachau. Základní kámen byl položen již roku 2014.
Biodynamická kosmetika dieNikolai pochází z rakouské oblasti Wachau, kde víno z tamního vinohradu získalo certifikaci Demeter. V čem je tato certifikace tak výjimečná?

Nejčtenější články

Druhy certifikace Demeter

Druhy certifikace Demeter

To nejlepší a nejkvalitnější, co si můžete ze široké...

Kosmetika s certifikátem Demeter

Kosmetika s certifikátem Demeter

Označení kosmetických produktů Bio už nám je všeobecně...

Každodenní rutina v péči o pleť

Každodenní rutina v péči o pleť

Ne každý přemýšlí nad tím, jak správně pečovat o svou...

Výjimečným místem již 2000 let

Výjimečným místem již 2000 let

Každý, kdo Wachau kdy navštívil, zná zvláštní kouzlo...