Jak vznikala biodynamická kosmetika dieNikolai? Původ této kosmetiky a produktů pochází z rakouské oblasti Wachau. Základní kámen byl položen již roku 2014.
Biodynamická kosmetika dieNikolai pochází z rakouské oblasti Wachau, kde víno z tamního vinohradu získalo certifikaci Demeter. V čem je tato certifikace tak výjimečná?
Naše biodynamická kosmetika se vyrábí bez přídavků palmového oleje. Rozhodli jsme se, že nechceme ničit naši planetu a vydáme se cestou palmový olej zcela nepoužívat.
Cílem biodynamického zemědělství je pěstovat ty nejzdravější a nejbohatší plodiny s ohledem na co nejmenšími zásahy člověka do přírody.
Vánoce se nám kvapem blíží… pokud stále nevíte, jakými dárky potěšíte pod stromečkem své blízké, připravili jsme pro Vás zajímavé vánoční tipy z naší biodynamické kosmetiky.
Zimní novinka - tělový krém s vůní divoké růže a rozmarýnu - s nejvyšší možnou certifikací Demeter. Koupí tohoto produktu podpoříte mezinárodní neziskovou organizaci WWF.
Jaký je původ biodynamické kosmetiky dieNikolai? Rozhovor s Mag. Birgit Seyr, která jako jediná produkty připravuje, odkrývá například čím jsou biodynamické produkty speciální.
Jak se připravují biodynamické produkty? Přírodní produkty má pod palcem certifikovaná expertka Mag. Birgit Seyr. Na co si dát při výběru kosmetiky pozor, čtěte složení a vyberte si opravdu čistou...
To nejlepší a nejkvalitnější, co si můžete ze široké nabídky přírodních produktů dopřát, to jsou biodynamické produkty s označením Demeter.