Certifikace Demeter - co to je? Poznejte nejvyšší stupeň bio kvality na trhu. Kosmetika dieNikolai je právem označována jako nejčistší kosmetická péče, protože všechny produkty nabízí kvalitu...
Největší akce letošního léta je tady! Získejte DÁREK v hodnotě 600 Kč – Biodynamické pleťové tonikum dieNikolai – Procitnutí sedmikrásky ZDARMA.
Jak je to s péčí o citlivou pokožku? Co se smí a co je naopak tabu? Zjistěte, jak správně pečovat o hypersenzitivní pleť, stejně tak jakou péči dopřát dětské pokožce.
Jsme biodynamická kosmetika dieNikolai, která se pyšní vybranými VEGANSKÝMI produkty. Poznejte veganství v beaty směru, které stoprocentně změní váš pohled na kosmetiku.
Nepropásněte velkou JARNÍ akci a získejte DÁREK k produktům z řady péče o pleť! Rozdáváme Biodynamický sprchový gel ZDARMA.
S příchodem jarních měsíců přichází i čas celkové detoxikace organismu. Nedílnou součástí je i biodynamická pleťová péče, která naší pokožce doplní potřebné zdroje vitamínů a antioxidantů.
Mrazy, málo sluníčka a smog v kombinaci s nošením roušek a ústenek má doslova ničivý dopad na naši pleť. Nepodceňte toto nevlídné období a chraňte svou tvář na maximum.
Přečtěte si pokračování rozhovoru s Günterem Stofelbauerem – spoluzakladatelem biodynamické kosmetiky dieNikolai. Dozvíte se nejen o jeho soukromí, ale i jeho začátcích s kosmetikou.