Cílem biodynamického zemědělství je pěstovat ty nejzdravější a nejbohatší plodiny s ohledem na co nejmenšími zásahy člověka do přírody.
Vánoce se nám kvapem blíží… pokud stále nevíte, jakými dárky potěšíte pod stromečkem své blízké, připravili jsme pro Vás zajímavé vánoční tipy z naší biodynamické kosmetiky.
Zimní novinka - tělový krém s vůní divoké růže a rozmarýnu - s nejvyšší možnou certifikací Demeter. Koupí tohoto produktu podpoříte mezinárodní neziskovou organizaci WWF.
Jaký je původ biodynamické kosmetiky dieNikolai? Rozhovor s Mag. Birgit Seyr, která jako jediná produkty připravuje, odkrývá například čím jsou biodynamické produkty speciální.
Jak se připravují biodynamické produkty? Přírodní produkty má pod palcem certifikovaná expertka Mag. Birgit Seyr. Na co si dát při výběru kosmetiky pozor, čtěte složení a vyberte si opravdu čistou...
To nejlepší a nejkvalitnější, co si můžete ze široké nabídky přírodních produktů dopřát, to jsou biodynamické produkty s označením Demeter.
Biodynamická kosmetika se představí na festivalu Evolution v pražských Holešovicích již příští víkend. Můžete si zde například vyzkoušet jeden ze 13 biodynamických produktů.
V ajurvédské medicíně znám jako Elixír života, u nás také pod názvem „přepuštěné máslo“, má pozitivní účinky nejen v kuchyni, ale je vhodný jako přídavek do kosmetických přípravků.
Velmi oblíbené, skladné, roztomilé a hlavně užitečné - to jsou vzorky od biodynamické kosmetiky dieNikolai. Jsou vhodnou součástí Vašeho kufru či kabelky.