Připravili jsme pro Vás kosmetické letní tipy – produkty, které ochrání Vaši pleť a pokožku před vnějšími vlivy a budou ji rozmazlovat a hýčkat i během teplých letních dnů.
Vsaďte na čistě přírodní, staletími prověřený elixír mládí, který se skrývá ve vinné révě – olej z hroznových jader!
Den matek se u nás slaví druhou květnovou neděli a je vnímán jako poděkování našim maminkám. Nyní máte jedinečnou možnost poděkovat Vaší mamince i Vy díky naší speciální nabídce.
Moderní výzkumy odhalily, v čem tkví zázračné vlastnosti vinné révy a proč bývá označována jako elixír mládí. Vinná réva je totiž největším přírodním zdrojem antioxidantů
Svátek všech zamilovaných se blíží rychlostí blesku. Stále váháte, čím obdarovat Vaše nejbližší, protože romantická večeře a květina Vás již omrzeli?
Navštivte úplně první biodynamický kosmetický salón v České republice. Nachází se v historickém centru Českých Budějovic a nabízí komplexní kosmetické služby.
V novém článku pro Vás máme tipy na Vánoční dárky té nejvyšší kvality, které nejen potěší, ale též skvěle pečují o pokožku. Proč by to měla být zrovna biodynamická kosmetika dieNikolai?
Jemná a citlivá. Taková je dětská pokožka, od samého narození až asi do šesti let. To znamená, že se musí více bránit nejen vnějším škodlivým vlivům, ale i vnitřním ztrátám tolik potřebné vody.