Svátek všech zamilovaných se blíží rychlostí blesku. Stále váháte, čím obdarovat Vaše nejbližší, protože romantická večeře a květina Vás již omrzeli?
Navštivte úplně první biodynamický kosmetický salón v České republice. Nachází se v historickém centru Českých Budějovic a nabízí komplexní kosmetické služby.
V novém článku pro Vás máme tipy na Vánoční dárky té nejvyšší kvality, které nejen potěší, ale též skvěle pečují o pokožku. Proč by to měla být zrovna biodynamická kosmetika dieNikolai?
Jemná a citlivá. Taková je dětská pokožka, od samého narození až asi do šesti let. To znamená, že se musí více bránit nejen vnějším škodlivým vlivům, ale i vnitřním ztrátám tolik potřebné vody.
Certifikace Demeter - co to je? Poznejte nejvyšší stupeň bio kvality na trhu. Kosmetika dieNikolai je právem označována jako nejčistší kosmetická péče, protože všechny produkty nabízí kvalitu...
Největší akce letošního léta je tady! Získejte DÁREK v hodnotě 600 Kč – Biodynamické pleťové tonikum dieNikolai – Procitnutí sedmikrásky ZDARMA.
Jak je to s péčí o citlivou pokožku? Co se smí a co je naopak tabu? Zjistěte, jak správně pečovat o hypersenzitivní pleť, stejně tak jakou péči dopřát dětské pokožce.
Jsme biodynamická kosmetika dieNikolai, která se pyšní vybranými VEGANSKÝMI produkty. Poznejte veganství v beaty směru, které stoprocentně změní váš pohled na kosmetiku.