Jaký je původ biodynamické kosmetiky dieNikolai? Rozhovor s Mag. Birgit Seyr, která jako jediná produkty připravuje, odkrývá například čím jsou biodynamické produkty speciální.
Jak se připravují biodynamické produkty? Přírodní produkty má pod palcem certifikovaná expertka Mag. Birgit Seyr. Na co si dát při výběru kosmetiky pozor, čtěte složení a vyberte si opravdu čistou...
To nejlepší a nejkvalitnější, co si můžete ze široké nabídky přírodních produktů dopřát, to jsou biodynamické produkty s označením Demeter.
Biodynamická kosmetika se představí na festivalu Evolution v pražských Holešovicích již příští víkend. Můžete si zde například vyzkoušet jeden ze 13 biodynamických produktů.
V ajurvédské medicíně znám jako Elixír života, u nás také pod názvem „přepuštěné máslo“, má pozitivní účinky nejen v kuchyni, ale je vhodný jako přídavek do kosmetických přípravků.
Velmi oblíbené, skladné, roztomilé a hlavně užitečné - to jsou vzorky od biodynamické kosmetiky dieNikolai. Jsou vhodnou součástí Vašeho kufru či kabelky.
Chystáte se v létě k moři nebo jen vybíráte vhodnou kosmetiku pro letní počasí? Máme pro Vás kosmetické balíčky ideální do horkých letních dnů.
Dnešní doba nám nabízí širokou škálu kosmetických možností, ale málokdo zná jednotlivé druhy kosmetiky a jejich odlišnosti. Jaké jsou tedy v nich rozdíly?
Ne každý přemýšlí nad tím, jak správně pečovat o svou pleť. Děláme to většinou už automaticky. Jak tedy postupovat a docílit krásné pleti bez chybičky?
Showing 1 to 9 of 13 (1 Pages)