Myslíme na přírodu ve všech směrech – pojďte s námi recyklovat :-)

Filozofii biodynamického zemědělství bereme zcela vážně, a proto myslíme i na spotřebované produkty, které je možné dál využít a zbytečně nevyhazovat. Proto se pojďte s námi do toho zapojit! My opravdu recyklujeme, protože přírodu máme pouze jednu. Už žádné vyhazování skleněných obalů do popelnic a zbytečné plýtvání tím, co nám příroda nabízí. Pokud sdílíte naši myšlenku, můžete nám ZDARMA poslat zpět do našeho skladu prázdné produkty/lahvičky (pro koncové zákazníky min. 3 kusy a více) a my Vás za to odměníme kupónem se slevou 5 % na Váš další nákup na našem e-shopu :)

Stačí dojít do jakékoliv pobočky Zásilkovny, říct že byste rádi poslali ZDARMA balíček zpět odesílateli a sdělit kód 91705175. Na pobočce Vám automaticky vytisknou štítek a pošlou nám vrácené produkty. Popřípadě nám můžete poslat prázdné lahvičky do našeho skladu přes jakéhokoliv kurýra na adresu:
Biodynamická kosmetika, Vrbenská 2827/4a, 370 01 České Budějovice. K balíčku s vrácenými lahvičkami připište Váš e-mailový kontakt, kam Vám pošleme daný voucher, popřípadě nám napište e-mail na info@biodynamickakosmetika.cz.

Vrácené produkty/lahvičky důkladně v Rakousku vydezinfikujeme, vyčistíme a použijeme pro další použití. Tímto jednoduchým krokem pomůžete ušetřit 99,9 % energie a surovin, které by se jinak museli použít k její přeměně na nový výrobek. Uzavřít kruh udržitelnosti je s biodynamickou kosmetikou dieNikolai opravdu snadné.

Tým biodynamické kosmetiky dieNikolai