Jarní pleťová detoxikace s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Jarní pleťová detoxikace s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

S každým jarním obdobím přichází také celková očista organismu. S ní je velmi úzce spojena i kvalitní pleťová péče, a proto je březen ideálním měsícem na detoxikaci. Čerstvý jarní vzduch a zrod všeho nového v nás evokuje očištění se od těžké zimy, a tak často saháme po kopřivových či jiných bylinkových čajích, ovocných a zeleninových šťávách a dalších přírodních extraktech. Co můžeme dále zařadit do jarní očisty, jsou kosmetické produkty s vinnou révou. Ta je největším přírodním zdrojem antioxidantů a vitamínů, které pomáhají pokožce navrátit rovnováhu a učí ji, jak hojit sebe samu.

Vinná réva a biodynamická kosmetika dieNikolai

Naše biodynamické produkty dieNikolai obsahují několik složek vinné révy.

Olej z hroznových jader má svůj vlastní přirozený ochranný faktor – tím naši pokožku chrání a obnovuje. Dále hojně používáme výluh z hroznových slupek a jader, tzv. slzy vinné révy – zjistěte více o této výjimečné surovině, a také biodynamický vinný alkohol, který je už kvůli své certifikaci Demeter velice šetrný k pleti, a proto se nemusíte obávat, že by Vaši pokožku vysušoval.


dieNikolai – Olej z hroznových jaderdieNikolai – Olej z hroznových jaderIntenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů

Intenzivní biodynamické sérum je naším nejoblíbenějším produktem. Jedná se o zcela nejčistší kosmetický produkt na světě, protože obsahuje pouhé 4 suroviny, jež bohatě pečují o jakýkoliv typ pleti, a proto se k detoxikaci hodí ze všech nejvíce. Obsahuje vysokou koncentraci oleje z hroznových jader (40 %), který pleti dodává potřebné živiny, zjemňuje ji a pomáhá redukovat vrásky, a výluh z hroznových slupek (44 %), jenž pleť dostatečně hydratuje. Tento produkt lze používat s jakýmkoliv typem našeho pleťového krému, který je pro Vás nejpříjemnější, protože pleti pomáhá efektivně vstřebávat účinné složky z krému.

Intenzivní pleťové sérum dieNikolai – Výběr ze zlatých hroznů

Oční sérum – Pomněnkové oči

Sérum Pomněnkové oči je k detoxikaci taktéž vhodné. Jelikož obsahuje slzy vinné révy, po jeho aplikaci okamžitě ucítíte příjemnou vůni zeminy, rostlin a kořenů vinné révy. Slzami vinné révy je označována vinná míza, která je doslova napěchovaná živinami z půdy rakouského Wachau. Okamžitě projasňuje a vyhlazuje oční okolí. Dá se ale využít i na jemné linky a mimické vrásky, např. na čele.

dieNikolai – Správná aplikace séra

Přírodní pleťový peeling – Něžné pohlazení

Sypký peeling by měl být součástí každé kosmetické taštičky – dokonale pleť vyčistí a odstraní odumřelé buňky. Obsahuje pouhých 5 ingrediencí z rakouské oblasti Wachau. Díky tomu, že obdržel - stejně jako všechny naše produkty – 1. stupeň certifikace Demeter, v něm nenajdete žádné mikroplasty či jiné chemické látky. Je velmi jemný, proto jej dobře snáší i citlivá či problematická pleť. Jeho použití je však vhodné maximálně 2x týdně, a to v kombinaci s pleťovým mlékem či pleťovým gelem.

Přírodní pleťový peeling dieNikolai – Něžné pohlazení 

Jak jednoduše vyrobit domácí pleťovou masku?

Součástí každé detoxikace bývá také pleťová maska, kterou si snadno vyrobíte doma z našich produktů.  Intenzivní sérum, pleťový krém a sypký peeling jednoduše smíchejte a naneste na Vaši pleť. V případě, že by byla maska příliš hustá, lze do ní přidat několik kapek našeho pleťového toniku či květové vody. Aplikujte vždy na dokonale vyčištěnou pleť a nechte působit dle potřeby, nejdéle však 15 minut. Přebytky masky poté smyjte teplou žínkou nebo setřete papírovým ubrouskem.

dieNikolai – Správná aplikace masky

Z našich produktů lze vyrobit domácí pleťovou masku dle typu Vaší pleti:

 

Ať už Vaše očistná kúra vypadá jakkoli, dopřejte si pro sebe hlavně klid a pohodu. Zvláště v této nepříznivé době je potřeba obklopit se pozitivní energií, dělat si malé radosti a zůstat dobré mysli :)

V případě, že si nebudete jisti s výběrem správných produktů nebo budete mít jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat na e-mail info@biodynamickakosmetika.cz či na bezplatné zelené lince 800 100 977.

Nejnovější články

Certifikace Demeter

Certifikace Demeter

Certifikace Demeter - co to je? Poznejte nejvyšší stupeň bio kvality na trhu. Kosmetika...

Velká letní AKCE s dárkem zdarma v hodnotě 600 Kč

Velká letní AKCE s dárkem zdarma v hodnotě 600 Kč

Největší akce letošního léta je tady! Získejte DÁREK v...

Biodynamická péče o citlivou pokožku

Biodynamická péče o citlivou pokožku

Jak je to s péčí o citlivou pokožku? Co se smí a co je naopak tabu? Zjistěte, jak...

Veganská kosmetika – co to znamená?

Veganská kosmetika – co to znamená?

Jsme biodynamická kosmetika dieNikolai, která se pyšní vybranými VEGANSKÝMI...