Procitnutí sedmikrásky - čistící tonikum Zobrazit větší

Pleťové tonikum – Procitnutí sedmikrásky

Všechny typy pleti

100 ml

Čistící pleťové tonikum dieNikolai – Procitnutí sedmikrásky je založeno čistě na přírodních složkách, jako je výluh z lipových květů, hroznových jader, růže a meduňky. Tyto aktivní komponenty pleť nejen optimálně dočistí, ale samozřejmě tonizují, stahují póry, hydratují a změkčí, takže je připravená na nanesení pleťového krému. Produkt nese certifikaci Demeter – biodynamická kosmetika.

Více informací

Skladem

600 Kč

Čistící biodynamické pleťové tonikum je druhým krokem v dokonalé péči o pleť. Stejně jako biodynamické čistící pleťové mléko Procitnutí sedmikrásky je i toto tonikum založeno čistě na přírodních složkách, které aktivně ošetřují, čistí a rozjasňují pokožku. Pleťové tonikum  dieNikolai navíc vaši pleť tonizuje, neboli sjednocuje tón pleti, a změkčuje ji pro následovné nanesení pleťového krému. Pleťové tonikum Procitnutí sedmikrásky lze používat i během dne pro osvěžení tváře a rozjasnění pokožky. Tento biodynamický kosmetický produkt dieNikolai splňuje veškerá kritéria certifikace Demeter.

Hlavní složky a jejich účinek:

  • Výluh z lipových květů uklidňuje pokožku
  • Výluh z hroznových jader a výluh z divoké růže čistí a pečují o pleť

Objem:
100 ml

Garantováno:
Bez palmového oleje, ropných derivátů (parafinů), parabenů, silikonů a pesticidů.
Tento produkt obdržel nejvyšší stupeň certifikace Demeter. Co znamená označení Demeter u biokosmetiky se dozvíte v tomto článku. Více informací o jednotlivých stupních certifikace Demeter si přečtete v našem článku zde.

Návod k použití:
Po šetrném očištění pleti pomocí mléka aplikujte na obličej a krk pleťové tonikum pomocí vatového polštářku (již neoplachujte).
Pouze k vnějšímu použití. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení:
Výluh z lipových květů**, výluh z hroznových jader**, vinný alkohol**, výluh z divoké růže*, výluh z meduňky*

* přírodní surovina
** surovina pocházející z biodynamického zemědělství

Více informací o každé surovině se dozvíte v sekci Naše suroviny.

Správná péče