První biodynamický kosmetický salón v ČR otevřen!

První biodynamický kosmetický salón v ČR otevřen!

Dopřejte si profesionální kosmetickou péči v biodynamické kvalitě! Nyní můžete navštívit úplně první biodynamický kosmetický salón v České republice. Nachází se v historickém centru Českých Budějovic a nabízí komplexní kosmetické služby. Nechte se hýčkat něžnou silou přírody!

Zaostřeno na oranžovou

O biovýrobky není na našem trhu nouze. Zelená je eko, bio a zkrátka in. Zkusme se ale podívat i na jiné barvy. Pouze oranžové logo Demeter označuje ten nejvyšší dosažitelný stupeň biokvality. Standardy biodynamického zemědělství mnohonásobně převyšují požadavky ekologického či biozemědělství. Koupí biodynamického produktu si tak můžete být jistí, že se Vám dostává do rukou ten nejčistší dar přírody. A kosmetika není výjimkou.

Co Vám zaručuje biodynamická kosmetika?

-       neobsahuje parabeny, parafíny ani silikony

-       neobsahuje palmový olej

-       neobsahuje žádná syntetická barviva či aromata

Biodynamická kosmetika dieNikolai

Rakouská biodynamická kosmetika dieNikolai pochází z proslulé vinařské oblasti Wachau, která se vyznačuje nádhernou přírodou, historií sahající až do antické doby a jedinečnými klimatickými podmínkami. Rodinné vinařství Nikolaihof se věnuje biodynamickému zemědělství již více než 40 let. Láska k zemědělské půdě, úcta ke všemu živému a soulad s přírodními cykly – to jsou hodnoty, na jejichž základě vznikají kosmetické produkty té nejvyšší přírodní kvality. Základem péče je olej z jadérek vinné révy, který svým jedinečným složením představuje vysoce koncentrovaný zdroj antioxidantů. Pleť je tak dokonale vyživena a chráněna proti vnějším škodlivým vlivům. Minimum použitých surovin zaručuje maximální účinek a navíc eliminuje možnost alergické reakce. Díky tomu jsou biodynamické kosmetické produkty dieNikolai určené i pro tu nejjemnější, přecitlivělou a poškozenou pokožku.

Vyzkoušejte si biodynamickou péči u nás!

Toužíte po výjimečném zážitku plném relaxace? Od konce roku 2021 nás nyní můžete navštívit v úplně prvním biodynamickém kosmetickém salónu v ČR. Na slavnostním otevření, které proběhlo 12. listopadu 2021, promluvil zakladatel značky dieNikolai pan Martin Saahs a zazpívala světová operní diva Eva Urbanová. Náš salón najdete v historickém centru Českých Budějovic, nedaleko náměstí Přemysla Otakara II. a Černé věže.  Kosmetickou péči si u nás můžete dopřát ve dvou variantách. Součástí je vždy vyčištění a příprava pleti, peeling, pleťová masáž a závěrečná péče. Důraz se klade na individuální přístup a výběr toho nejvhodnějšího biodynamického přípravku, který by odpovídal právě Vašemu typu pleti. Během ošetření se tak můžete seznámit se všemi produkty dieNikolai na vlastní kůži.

Na kosmetickou péči v našem salónu se můžete objednat těmito způsoby:

  1. Online na našem webu www.biodynamickysalon.cz
  2. Telefonicky na čísle 800 100 977 (voláte zdarma) od pondělí do pátku mezi 8.00 až 14.00 hod.
  3. Emailem na adrese: info@biodynamickakosmetika.cz
  4. Osobně v našem biodynamickém salónu (Hroznová 4, České Budějovice)

Veškeré informace o našem salónu naleznete na našem webu www.biodynamickysalon.cz.

Krása každý den. Přirozeně.