Veganské pleťové fluidy aneb krémy s lehkým složením pro všechny

Veganská biodynamická kosmetika

Jistě jste již zaregistrovali náš nejnovější produkt Veganský fluidní krém – Šafránové nebe, který se pyšní nejennejvyšším stupněm certifikace Demeter, ale také svým veganským složením. Protože většina kosmetických produktů z řady dieNikolai je doplněna o výživné živočišné složky jako je ghí máslo, smetana nebo včelí vosk, nejsou tyto produkty vhodné zcela pro všechny, obzvláště pro vegany. A jelikož i jim chceme dopřát skvělou péči z rakouského vinohradu, zrodilo se dvojče našeho Osvěžujícího pleťového krému - Šafránového osvěžení, a to bez surovin živočišného původu.

Šafránové nebe – ideální krém pro problematickou pleť

Šafránové nebe je díky svému bohatému a přitom lehkému složení ideální na problémy s pletí, které mají hormonální původ (menstruace, dospívání, těhotenství aj.), ale také při větší náchylnosti k zanášení pórů, především u smíšené a mastné pleti. Tento tekutý krém se okamžitě vpije do pleti, projasní ji a provoní šafránem a citrusovou vůní. Je výborným parťákem během sportování, v horkých letních dnech nebo při cestování, kdy naše pleť potřebuje hydrataci, ale nechceme ji přetěžovat výživnými krémy, které mají hutnou strukturu. Více informací o tomto produktu se můžete také dozvědět v recenzi od známé české bioblogerky Lucie van Koten. Celý její článek naleznete ZDE.

Růžové nebe – jemný tekutý krém s vůní meruňky

Díky skvělým ohlasům na první fluidní krém Šafránové nebe se této linie začali v rakouském vinohradu ve Wachau držet, a tak na svět vykoukla i další novinka fluidní  pleťový krém – Růžové nebe. Je veganskou alternativou k našemu Vyživujícímu pleťovému krému – Výběru ze stříbrných hroznů. Tento pleťový krém je schopný pokrýt potřeby normální i suché pleti bez použití živočišných složek. Příjemnou svěží vůni mu dodává meduňkový olej a olej z meruňkových jader. Obzvlášť olej z meruňkových jader představuje blahodárnou surovinu pro vaši pleť – odráží světlo a dodává vaší pleti přirozenější a zářivější vzhled. Vysoká koncentrace oleje z hroznových jader a výluhu z hroznových slupek zaručí vydatnou výživu, aniž byste museli nanášet hutný krém. Proto se i tento fluid skvěle hodí do parného léta, při cestování nebo kdykoliv během dne.

Nezapomínejme na čištění pleti

I přesto, že se tekuté krémy začínají těšit velké oblibě, zvláště v letním období pro svou lehkost, rychlé vstřebávání a mnohem rychlejší použití, neměli bychom zapomínat na celkovou očistu pleti. Proto by čištění pleti mělo být automatickou součástí našeho ranního i večerního rituálu.

Aby naše pleť pojala co nejvíce blahodárných složek nacházejících se nejen v našich fluidních krémech, ale i v těch klasických, je potřeba dokonale vyčistit póry a pokožku tak, aby byla schopná sama regenerovat i ve chvílích, kdy na pleť žádný krém nenaneseme. Proto hledáte-li kompletní péči pro svou pleť, zaměřte se i na náš čistící gel nebo pleťové mléko, které příjemně voní po lipovém květu. Dokončete čištění pleti našímpleťovým tonikem, které lze použít také jako příjemný osvěžovač při horkých letních dnech. Bližší informace k čištění pleti se dozvíte v našem článku Každodenní rutina v péči o pleť, kde najdete doporučení pro jednotlivé druhy pleti.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@biodynamickakosmetika.cz nebo na bezplatné zelené lince 800 100 977.

Krása každý den. Přirozeně.