Veganské pleťové fluidy aneb krémy s lehkým složením pro všechny

Veganská biodynamická kosmetika

Jistě jste již zaregistrovali náš nejnovější produkt Veganský fluidní krém – Šafránové nebe, který se pyšní nejennejvyšším stupněm certifikace Demeter, ale také svým veganským složením. Protože většina kosmetických produktů z řady dieNikolai je doplněna o výživné živočišné složky jako je ghí máslo, smetana nebo včelí vosk, nejsou tyto produkty vhodné zcela pro všechny, obzvláště pro vegany. A jelikož i jim chceme dopřát skvělou péči z rakouského vinohradu, zrodilo se dvojče našeho Osvěžujícího pleťového krému - Šafránového osvěžení, a to bez surovin živočišného původu.

Šafránové nebe – ideální krém pro problematickou pleť

Šafránové nebe je díky svému bohatému a přitom lehkému složení ideální na problémy s pletí, které mají hormonální původ (menstruace, dospívání, těhotenství aj.), ale také při větší náchylnosti k zanášení pórů, především u smíšené a mastné pleti. Tento tekutý krém se okamžitě vpije do pleti, projasní ji a provoní šafránem a citrusovou vůní. Je výborným parťákem během sportování, v horkých letních dnech nebo při cestování, kdy naše pleť potřebuje hydrataci, ale nechceme ji přetěžovat výživnými krémy, které mají hutnou strukturu. Více informací o tomto produktu se můžete také dozvědět v recenzi od známé české bioblogerky Lucie van Koten. Celý její článek naleznete ZDE.

Růžové nebe – jemný tekutý krém s vůní meruňky

Díky skvělým ohlasům na první fluidní krém Šafránové nebe se této linie začali v rakouském vinohradu ve Wachau držet, a tak na svět vykoukla i další novinka fluidní  pleťový krém – Růžové nebe. Je veganskou alternativou k našemu Vyživujícímu pleťovému krému – Výběru ze stříbrných hroznů. Tento pleťový krém je schopný pokrýt potřeby normální i suché pleti bez použití živočišných složek. Příjemnou svěží vůni mu dodává meduňkový olej a olej z meruňkových jader. Obzvlášť olej z meruňkových jader představuje blahodárnou surovinu pro vaši pleť – odráží světlo a dodává vaší pleti přirozenější a zářivější vzhled. Vysoká koncentrace oleje z hroznových jader a výluhu z hroznových slupek zaručí vydatnou výživu, aniž byste museli nanášet hutný krém. Proto se i tento fluid skvěle hodí do parného léta, při cestování nebo kdykoliv během dne.

Nezapomínejme na čištění pleti

I přesto, že se tekuté krémy začínají těšit velké oblibě, zvláště v letním období pro svou lehkost, rychlé vstřebávání a mnohem rychlejší použití, neměli bychom zapomínat na celkovou očistu pleti. Proto by čištění pleti mělo být automatickou součástí našeho ranního i večerního rituálu.

Aby naše pleť pojala co nejvíce blahodárných složek nacházejících se nejen v našich fluidních krémech, ale i v těch klasických, je potřeba dokonale vyčistit póry a pokožku tak, aby byla schopná sama regenerovat i ve chvílích, kdy na pleť žádný krém nenaneseme. Proto hledáte-li kompletní péči pro svou pleť, zaměřte se i na náš čistící gel nebo pleťové mléko, které příjemně voní po lipovém květu. Dokončete čištění pleti našímpleťovým tonikem, které lze použít také jako příjemný osvěžovač při horkých letních dnech. Bližší informace k čištění pleti se dozvíte v našem článku Každodenní rutina v péči o pleť, kde najdete doporučení pro jednotlivé druhy pleti.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@biodynamickakosmetika.cz nebo na bezplatné zelené lince 800 100 977.

Krása každý den. Přirozeně.

Nejnovější články

Biodynamická rodina dieNikolai aneb pojďme se s nimi seznámit

Biodynamická rodina dieNikolai aneb pojďme se s nimi seznámit

Bližší informace nejen o biodynamické kosmetice dieNikolai, ale také o...

Poznávací sada dieNikolai aneb vyberte si ten správný produkt pro Vaši pleť

Poznávací sada dieNikolai aneb vyberte si ten správný produkt pro Vaši pleť

Chtěli byste se blíže seznámit s produkty Biodynamická kosmetiky? Váháte...

Citlivá pokožka aneb Jak ji v zimě podpořit

Citlivá pokožka aneb Jak ji v zimě podpořit

Jak ideálně bojovat s citlivou pokožkou? Pomocí přírody, nikoli chemie. Tak...

Valentýnské balíčky aneb Ideální dárek pro Vaše partnerky i partnery

Valentýnské balíčky aneb Ideální dárek pro Vaše partnerky i partnery

Že láska neprochází pouze žaludkem, ale celým tělem, tak přesně...