Veganský pleťový krém – Šafránové nebe 3 ml Zobrazit větší

Veganský pleťový krém – Šafránové nebe 3 ml

Smíšenou, mastnou a problematickou pleť

3 ml

Tento lehký veganský pleťový gel s jemně tekutou strukturou složení je určen všem, kteří si pravidelně ráno a večer myjí obličej vodou. Díky své tekuté struktuře má velmi jednoduché a praktické použití. Přírodní biodynamický pleťový krém důkladně čistí znečištěnou pokožku a dodává jí osvěžující pocit. Toto malé 3 ml balení je určeno k otestování snášenlivosti, ale také jako cestovní balení.

Více informací

160 Kč

Veganský pleťový krém Šafránové nebe byl speciálně vyvinut pro mastnou a smíšenou pleť. Je vhodný především pro mladé lidi, jejichž pleť bývá problematická, snadno se znečišťuje a trpí na občasné akné.

Toto malé 3 ml balení je určeno k otestování snášenlivosti, ale také jako cestovní balení.

Více informací o tomto biodynamickém produktu se dozvíte také ZDE.

Hlavní složky a jejich účinek:

  • Obsažené rostlinné oleje vyživují náročnou pleť a dodávají jí pružnost 
  • Olej z bezových jader uklidňuje a harmonizuje pokožku
  • Šafrán jemně zvlhčuje a uklidňuje pokožku

Objem:
3 ml

Garantováno:
Bez palmového oleje, ropných derivátů (parafinů), parabenů, silikonů a pesticidů.
Tento produkt obdržel nejvyšší stupeň certifikace Demeter. Co znamená označení Demeter u biokosmetiky se dozvíte v tomto článku. Více informací o jednotlivých stupních certifikace Demeter si přečtete v našem článku zde.

Návod k použití:
Aplikujte hydratační pleťový krém ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje a krku.
Pouze k vnějšímu použití. Krémy důkladně uzavírejte, aby konzistence krému zůstala stejná. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doporučení:
Pro snadné roztírání aplikujte na dokonale vyčištěnou pleť 10 kapek intenzivního séra (Výběr ze zlatých hroznů), které nechte pár minut vpít do pokožky. Poté nanášejte pleťový krém v menším množství.

Složení:

Složení: Extrakt z lipového květu**, Vinný biodynamický líh**, Olej z hroznových jader**, Mandlový olej**, Výtažek z řepkového oleje, Brutnákový olej*, Pupalkový olej*, Rakytníkový olej*, Šafrán**, Xanthan, Olej z bezových jader*, Olej z pelargonie vonné*

* přírodní surovina
** surovina pocházející z biodynamického zemědělství

Více informací o každé surovině se dozvíte v sekci Naše suroviny.

Správná péče