Duo pack – OPC antioxidant dieNikolai z mouky z hroznových jader

2x 112 tablet / 65 g

Tento balíček obsahuje 2 kusy výjimečného doplňku stravy, který je složen z mouky z hroznových jader, která dodává tělu ohromné množství antioxidantů, a proto chrání tělo před vnějšími vlivy a doplňuje mu potřebné živiny. Jadérka vinné révy obsahují vysoké množství významných látek - především OPC, které je až 20x silnější než vitamín C.

Více informací

100% BIO - certifikace Demeter 100% BIO
- certifikace Demeter
100% BIO ruční výroba 100% BIO
ruční výroba
Nezanechává mastný film Nezanechává
mastný film
Pouze recyklovatelné materiály Pouze recyklovatelné
materiály

1 200 Kč s DPH

-8%

1 300 Kčs DPH

Namísto 1 300 Kč

Poradna

OPC (oligomerický proanthocyanidin) je nejsilnější ze všech známých antioxidantů současnosti a je přibližně 20x silnější než vitamín C. OPC představuje směs látek s unikátními vlastnostmi, jež jsou prospěšné pro naše tělo. Tento antioxidant se nachází v ovoci, ale většinou v částech, které nekonzumujeme (jádra, slupka, apod.). Abychom měli pravidelný a dostatečný příjem OPC a starali se tak o své zdraví, vyvinuli jsme pro Vás doplněk stravy v biodynamické kvalitě (zaručuje certifikace Demeter), který je vyroben pouze z mouky z hroznových jader a jablečné vlákniny. Náš OPC preparát dieNikolai představuje nejčistší a nejpřirozenější formu, jak vnitřně podporovat a posilovat lidské tělo.

Antioxidanty: Přirozeně zdravé tělo i jeho ochrana

Antioxidanty jsou přirozené látky, které pomáhají neutralizovat volné radikály, které jsou škodlivé pro naše tělo. OPC předchází stárnutí pleti a podporuje přirozený anti-aging, zabraňuje tvorbě zánětů, posiluje imunitní systém a má příznivý vliv nejen na krevní tlak, cholesterol, ale také na pleť a vlasy.

  •        Přirozená ochrana pro tělo, vlasy i pokožku
  •        Podporuje imunní systém a krevní oběh
  •        Má pozitivní vliv na krevní obraz a cholesterol
  •        Redukuje antioxidační stres a zabraňuje vzniku zánětům

 

Certifikace Demeter a žádné přidané látky

Mouka z hroznových jader** pro tento produkt je získávána z vinných hroznů, které pocházejí z našich vinic v rakouském Wachau. Díky tomu získal produkt certifikaci Demeter. Pojivou látkou je bio jablečná vláknina*. Tablety neobsahují žádné želatinové či jiné obalové kapsle ani další syntetické látky, které nalezneme v jiných produktech tohoto typu, a zbytečně zatěžují žaludeční systém.

 * bio surovina, ** surovina pocházející z biodynamického zemědělství

Příprava a výroba OPC

Po šetrném lisování vinné révy, ze které se pak vyrábí biodynamická vína, jsou jadérka vinné révy oddělena od slupek a několik měsíců pečlivě sušeny. Až přijde správný čas, tak se z jadérek za studena lisuje vysoce kvalitní 100% BIO olej. Během lisování zbyde jemný prášek, ze kterého je pak vyráběna mouka, která je následně stlačena do formy tablet. Jedinou pojivou látkou je v tomto případě BIO jablečná vláknina.

Dávkování: Užívejte každé ráno a večer 2-3 tablety před jídlem. Preparát není vhodné kombinovat s mléčnými produkty.

Balení: 2x 112 tablet / 65 g

Složení: Mouka z hroznových jader s certifikací Demeter**, jablečná vláknina* (pojivová látka)

* bio surovina, ** surovina pocházející z biodynamického zemědělství

Upozornění: Mouka z hrozných jader přispívá ke zdravé a vyvážené stravě, avšak nemůže ji zcela nahradit. V případě alergií na hroznové víno a jablka neužívejte tento produkt.

Správná péče

Obsah balení