Jemná tělová péče biodynamické kosmetiky dieNikolai pro tu nejcitlivější pokožku

Jemná tělová péče biodynamické kosmetiky dieNikolai pro tu nejcitlivější pokožku

Během pochmurného podzimního počasí vám přinášíme kosmetické novinky v podobě biodynamických tělových produktů, které vám zajisté vykouzlí úsměv na tváři, ale hlavně potěší Vaši pokožku. Tuto řadu jste prozatím v našem sortimentu postrádali, a proto jsme vyvinuli biodynamické regenerační tělové mléko a hydratační tělový fluid s nejvyšším stupněm certifikace Demeter, který zaručuje 100% BIO složení, z nichž minimálně 90% je biodynamického původu.

Biodynamická tělová péče – ideální společník na zimu

Blíží se nám zima a teploty pomalu klesají k bodu mrazu. Na tuto změnu reaguje i naše pokožka – třeba tím, že na rukou se nám tvoří suchá kůže, a proto je potřeba naší pleti dodat bohatou výživu a vysoký obsah antioxidantů. Právě z tohoto důvodu přicházíme s novinkou kosmetiky dieNikolai! Základem našeho Regeneračního tělového mléka i Hydratačního tělového fluidu jsou BIO a biodynamické suroviny, které dostatečně vyživí vaši pokožku a připraví ji na zimní období.

Výjimečnosti tělového mléka a fluidu dieNikolai

Stejně jako všechny naše ostatní kosmetické produkty obdržel tělový fluid i tělové mléko nejvyšší stupeň certifikace Demeter (více informací se můžete dozvědět v našich článcích Kosmetika s certifikátem Demeter a Druhy certifikace Demeter). Skrývají v sobě výjimečné složení, obsahující pouze několik surovin – proto také vše, co v tělovém mléku a fluidu najdete, by se (obrazně řečeno) dalo i sníst. Samozřejmostí je absence parabenů, silikonů, parafínů či dalších neprospěšných látek. Oba produkty také neobsahují žádné emulgátory, což je naprostá rarita v oblasti tělových produktů, protože u ostatních tělových produktů jiných kosmetických značek tvoří „příjemnou“ emulzi. Právě z těchto důvodů je naše regenerační tělové mléko i hydratační fluid doopravdy to nejkvalitnější a nejčistší z naší přírody, co můžete vaší pleti dopřát.

 

Regenerační tělové mléko dieNikolai

Jemné mléko s příjemnou vůní kadidlového oleje (i nás překvapilo, jak tento olej příjemně voní) a obsahem vzácného šafránu je určeno pro všechny typy pokožky. Ocení ji především ti, kteří mají suchou či zralou pokožkou, jež potřebuje dostatečně vyživovat a regenerovat. Tělové mléko nevytváří mastný film, ihned se vstřebává a okamžitě zanechá pokožku hedvábnou a příjemně provoněnou. Hlavními složkami tělového mléka jsou slunečnicový a olivový olej, které pokožku příjemně promastí a vyhladí, vzácný šafrán s kadidlovým olejem pokožku zklidní a dodá jí potřebné antioxidanty.

Hydratační tělový fluid dieNikolai

Svěží a lehký tělový fluid se sladkou vůní mandarinkového oleje je vhodný především pro mastnější pokožku s výskytem akné (např. na zádech), avšak dostatečně hydratuje každý typ pokožky. Skvěle se hodí také do vaší sportovní tašky na cvičení. Je vhodný pro ženy trpící návaly horka a pro všechny, kteří chtějí svou pokožku osvěžit a provonět. Základem tělového fluidu je slunečnicový a olivový olej, jež zajišťují hebký pocit. Obsažený olej z vinných jader a výluh z hroznových jader dostatečně vyživují pokožku a dodávají jí potřebné antioxidanty.

A jaký tělový produkt si zvolíte vy?

S oběma tělovými produkty nešlápnete vedle :). Záleží jen na vás, zda preferujete bohatší texturu tělového mléka či lehký fluid, popř. zda si vyberete podle typu své pokožky. Navíc vám můžeme prozradit, že před Vánoci se můžete těšit na nové vánoční balíčky, ve kterých budou tyto oba produkty obsaženy.

V případě, že si nebudete jisti s výběrem správných produktů nebo budete mít jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: info@biodynamickakosmetika.cz či na bezplatné zelené lince 800 100 977.

Krása každý den. Přirozeně.

Nejnovější články

Jarní pleťová detoxikace s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Jarní pleťová detoxikace s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

S příchodem jarních měsíců přichází i čas celkové...

Speciální péče aneb naše doporučení na aktuální mrazivé počasí

Speciální péče aneb naše doporučení na aktuální mrazivé počasí

Mrazy, málo sluníčka a smog v kombinaci s nošením roušek a ústenek...

Pokračování rozhovoru s Günterem Stofelbauerem – spoluzakladatelem dieNikolai

Pokračování rozhovoru s Günterem Stofelbauerem – spoluzakladatelem dieNikolai

Přečtěte si pokračování rozhovoru s Günterem Stofelbauerem –...

Günter Stoffelbauer aneb Spoluzakladatel biodynamické kosmetiky dieNikolai

Günter Stoffelbauer aneb Spoluzakladatel biodynamické kosmetiky dieNikolai

Nahlédněte do zakladatelských tajů biodynamické kosmetiky dieNikolai. Připravili...