Poznávací sada dieNikolai aneb vyberte si ten správný produkt pro Vaši pleť

Poznávací sada dieNikolai aneb vyberte si ten správný produkt pro Vaši pleť

S příchodem jara bychom Vám chtěli představit další novinku z dílny biodynamické kosmetiky dieNikolai – poznávací sadu dieNikolai. Tato malá, ale milá krabička obsahuje čtyři Vaše oblíbené produkty z péče o pleť. Budete si tedy moci vyzkoušet více produktů pohromadě a vybrat pro sebe nebo pro své blízké ten nejvhodnější. Navíc v tomto balení najdete jako poděkování i poukaz na Váš další nákup našich produktů určených k péči o pleť v hodnotě 200 Kč, který lze uplatnit na našem e-shopu www.biodynamickakosmetika.cz. Pokud jste tedy dosud váhali nad tím, který produkt vybrat, můžete s chutí objednat naši novou Poznávací sadu.


Intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů

  • Vhodné pro: všechny typy pleti
  • Objem: 3 ml

Jako základ nesmí v této sadě chybět naše Intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů, které si již oblíbil téměř každý. Jedná se pravděpodobně o zcela nejčistší kosmetický produkt na světě – skládá se totiž pouze ze 4 surovin a díky vysokému obsahu oleje z hroznových jader se jedná o největší zdroj antioxidantů pro Vaši pleť (více také ZDE), díky čemuž se postará o jakýkoliv typ pleti. Výjimkou není ani citlivá pokožka, která tuto kombinaci velmi ráda uvítá. Je vhodné ho použít před nanesením pleťového krému, ze kterého pak doslova „vysaje“ to nejlepší pro Vaši pleť. Díky svému bohatému složení ho lze použít také zcela samostatně místo pleťového krému. A pokud jste milovníci pleťových masek, doma si ji vyrobíte hravě sami, právě s tímto sérem a Vaším oblíbeným pleťovým krémem.

Tip: Před aplikací doporučujeme nakapat potřebné množství séra do dlaně, prsty jemně rozmíchat, aby se obsažený vinný alkohol s certifikací Demeter stačil odpařit, a tak se nedostal na Vaši pokožku.

Intenzivní plěťové sérum - Výběr ze zlatých hroznů

 

Vyživující pleťový krém – Výběr ze stříbrných hroznů

  • Vhodný pro: normální a suchou pleť
  • Objem: 5 ml 

Dalším naším oblíbeným produktem je Vyživující pleťový krém – Výběr ze stříbrných hroznů, který pokožku rozjasní již při prvním použití díky vysokému obsahu včelího vosku a meruňkového oleje, které zanechávají na pokožce jemnou, přirozenou ochranu, odráží světlo a tím rozjasní Vaši pleť. Vyšší koncentrace hroznového oleje (až 22%) dodává krému jeho vyživující schopnost a mandlový olej si hravě poradí s citlivou pletí, kterou pomáhá zklidnit.

Vyživující pleťový krém - Výběr ze stříbrných hroznů

 

Veganské pleťové krémy – Šafránové nebe a Růžové nebe

Aby se dostalo i na ty, kteří preferují veganský způsob života, vyvinuli jsme pro Vás veganské fluidní krémy – Šafránové nebe a Růžové nebe, které mají sice lehčí strukturu, ale na své kvalitě a intenzitě rozhodně nic neztrácejí, ba naopak! Živočišné suroviny v těchto produktech jako smetana, ghí máslo či včelí vosk jsou nahrazeny šafránem a rostlinnými oleji – meruňkovým, mandlovým a rakytníkovým, a proto kvalita a účinky krémů zůstaly zachovány. Navíc všechny tyto suroviny jsou v  biodynamické a bio kvalitě. Například meruňkový olej tak zastoupil práci „rozjasňovače“ – odráží světlo, a proto je pleť na pohled okamžitě projasněná a zároveň pokožku zklidňuje od nepříjemného pnutí. Šafrán pak namísto smetany zastupuje funkci „zvlhčovače“. Udržuje vlhkost v pokožce, činí ji matnější a zároveň pomáhá zklidňovat podrážděnou pleť.

Šafránové nebe – veganský pleťový krém                                               

  • Vhodný pro: normální, smíšenou a mastnou pleť
  • Objem: 3ml

Šafránové nebe - veganský pleťový krém

Růžové nebe – veganský pleťový krém                        

  • Vhodný pro: normální a suchou pleť
  • Objem: 3ml

Růžové nebe - veganský pleťový krém

V případě, že si nebudete jistí s výběrem správných produktů, nebo budete mít jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: info@biodynamickakosmetika.cz nebo na bezplatné zelené lince 800 100 977.


Krása každý den. Přirozeně.