Hloubkové čištění bez útrap aneb 100% přírodní peeling pro Vaši pleť

Biodynamická kosmetika - nový peeling

Naše pleť potřebuje po celý rok důkladnou péči a tu správně docílíme pravidelným čištěním, dostatečnou hydratací a výživou. Každý z nás by určitě rád dopřál pleti čas od času i něco navíc, co rozjasní a zcela vyčistí naši namáhanou pleť. Průběžně Vám odhalujeme užitečné rady a tipy o našich biodynamických produktech. Mezi ně patří například oční sérum - Pomněnkové očinebo naše intenzivní sérum - Výběr ze zlatých hroznů který lze použít na celý obličej a dekolt. Léto je nositelem dobré nálady a novinek, a proto Vám přinášíme další NOVINKU z rodiny dieNikolai, kterou jistě využijete během celého roku, a nejen na obličej.

Jemný pleťový peeling složený ze surovin přímo z vinohradu

Něžné pohlazení je 100% přírodní pleťový peeling. Svým složením a kvalitou se naprosto vymyká ostatním druhům peelingu, neboť neobsahuje žádné syntetické látky a mikroplasty, které dráždí Vaši pleť, a je složen pouze ze čtyř přírodních surovin pocházejících přímo z vinohradu v rakouském Wachau – z léčivého přírodního jílu, z mouky z hroznových jader, z vinného kamene a vinného alkoholu.

Něžné pohlazení – přírodní pleťový peeling s velmi jednoduchým použitím

Jednou z výhod tohoto kosmetického přírodního produktu je skutečnost, že ho můžete smíchat v podstatě s jakýmkoliv naším biodynamickým produktem Máte raději náš čistící gel, mléko nebo intenzivní sérum? Přisypte k němu přírodní prášek v množství, které Vám vyhovuje, a během chvilky vyrobíte vlastní přírodní peeling s hrubší nebo naopak jemnější konzistencí – záleží pouze na Vašich potřebách a zvyklostech. Další výhodou našeho přírodního peelingu je, že se dá skvěle využít k přípravě pleťových masek, peelingu obličeje i celého těla. V létě je výborným pomocníkem při opalování – zaručí Vám snazší opálení a naopak zabrání jeho rychlému sloupání. Zajímavostí je, že tento přírodní produkt můžete využít i k ranní očistě těla – zalijete prášek horkou vodou a popíjíte ho jako čaj. Tím se zlepšuje Vaše trávení, čistí se trávicí trakt a celkově pomáháte Vašemu metabolismu.

Použití našeho přírodního peelingu – tipy pro Vaše pravidelné čištění pleti

Večerní rituál

Máte chuť na horkou vanu s voňavou pěnou? Namíchejte si v misce vlastní pleťovou masku, aplikujte na obličej a po dobu koupele nechte Vaši pleť relaxovat.

Pleťová maska

  • Pro mastnou pleť

Přírodní peeling  Něžné pohlazení +Pleťové tonikum – Procitnutí sedmikrásky
Smíchejte přírodní peeling s dostatečným množstvím našeho tonika (přibližně 5 pumpiček) nebo namíchejte dle svých potřeb.

  • Pro suchou pleť

Přírodní peeling – Něžné pohlazení + Veganský pleťový krém - Růžové nebe
Smíchejte přírodní peeling s dostatečným množstvím pleťového krému – Růžové nebe (přibližně 5 pumpiček) nebo namíchejte dle svých potřeb.

  • Anti - aging maska

Přírodní pleťový peeling – Něžné pohlazeníIntenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů
Smíchejte přírodní peeling s přibližně 10 pumpičkami našeho intenzivního séra. Vznikne hustý krém, který nanesete na vyčištěnou pleť. Masku nechte účinkovat a ve chvíli, kdy vytvoří suchou celistvou plochu, můžete ji pomalu omýt. Pokud máte kartáček nebo houbičku na mytí, rozhodně je využijte. V opačném případě postačí, když obličej navlhčíte podle potřeby, krouživými pohyby pleť namasírujete a opláchnete ji vodou. Poté aplikujte naše intenzivní sérum, oční sérum a pleťový krém dle typu Vaší pleti.

Aby byl účinek co nejefektivnější, doporučujeme přírodní peeling aplikovat maximálně dvakrát týdně. Věříme, že si tento rituál oblíbíte a bude Vaším pravidelným doplňkem při čištění pleti.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@biodynamickakosmetika.cz nebo na bezplatné zelené lince 800 100 977.

Krása každý den. Přirozeně.