S biodynamickou kosmetikou dieNikolai na cestách aneb 5 letních tipů

Produkty die Nikolai na cestách

Blíží se nám čas letních dovolených, a tak už jistě netrpělivě připravujeme všechny nezbytnosti na cesty a počítáme dny, kdy začnou odpočinkem a sluncem naplněné dny. Proto Vám přinášíme tipy na naše produkty, které by měly být nedílnou součástí Vaší cestovní výbavy.

Jedinečnost biodynamické kosmetiky dieNikolai v péči o pleť potvrzuje Demeter – nejpřísnější biocertifikace na světě. Navíc jsou všechny produkty připravovány ručně a jejich základem jsou regionální suroviny pěstované v rakouské oblasti Wachau. Ať už hledíte na obaly či složení produktů, s námi budete mít vždycky vy(b/h)ráno!

A co si tedy vzít s sebou?

Fluidní krémy – Šafránové nebeRůžové nebe

Jedničkou pro toto léto jsou rozhodně naše veganské fluidní krémy, které mají tekutou a velmi příjemnou konzistenci. Ta se rychle vstřebává a navíc je její použití praktické – aplikuje se lehce pomocí pumpičky, a proto není potřeba používat na cestách špachtličku při odebírání krému (aplikace holýma rukama se nedoporučuje, protože naše biodynamické produkty jsou minimálně konzervovány, a tak by se mohly rychleji kazit). O těchto fluidech jsme pro Vás připravili samostatný článek na tomto odkazu.

Pleťové tonikum – Procitnutí sedmikrásky

Další správnou volbou v péči o pleť při vydání se k moři, na chatu či do hor je naše pleťové tonikum, které oceníte hlavně v horkých letních dnech. Můžete se s ním příjemně osvěžit a zároveň bude Vaše pokožka dostatečně vyživena a hydratována. Také je skvělým pomocníkem při ochraně proti elektrosmogu, jenž je stále silnější – např. v kanceláři, kde trávíte dlouhé hodiny před monitorem, Vás příjemně osvěží a projasní unavenou pleť.

Intenzivní sérum – Výběr ze zlatých hroznů

O našem intenzivním séru nemusíme také dlouze mluvit, protože je tím nejoblíbenějším produktem z celého našeho sortimentu. Jeho výhoda spočívá nejen v jeho všestrannosti – můžete ho používat jako doplněk k Vašemu pleťovému krému, což zajistí maximální vstřebání aktivních látek, ale také díky jeho výjimečnému složení a rovněž samostatně působícímu účinku. Navíc se jedná o nejčistější kosmetický produkt na světě, neboť se skládá pouze ze 4 surovin (!) . Tím, že obsahuje 84% hroznového oleje (olej spolu s výluhem z hroznových jader), docílíte, že se Vaše pleť bude přirozeně lesknout, bude jasnější a do hloubi vyživená. K dostání je jak vevelkém balení (30 ml), tak i v malémtestovacím balení (3 ml), které můžete využívat jednorázově například během cesty v letadle. Více o tomto produktu se můžete také dozvědět v recenzi od známé bioblogerky Lucie van Koten ZDE.

Balzámy na rty

Balzámy na rty doporučíme komukoliv a kdykoliv, ať už bude léto nebo zima, protože jejich unikátní složení z lískového nebo makového oleje a včelího vosku Vaše rty chrání za každé situace. Jedná se o 100% přírodní balzámy bez jakýchkoliv emulgátorů a konzervačních látek. K  a k dostání jsou ve dvou variantách - Meduňkový polibek a Rozmarýnový polibek. Působí protizánětlivě proti aftŮm i oparům. Vyživují rty i při prudkém sluníčku a navíc je příjemně zjemní.

A co dělat, pokud se spálíte od sluníčka?

Pro tyto příležitosti si přibalte naše Šafránové pohlazení Jedná se o vyživující pleťový krém pro suchou pleť. Svým složením, obsahující mimo jiné ghí máslo a smetanu, se skvěle hodí jako balzám, jenž můžete rozetřít po celém těle – na popálenou kůži, jizvy, drobné ranky či strie. Již v ájurvédské medicíně věděli, jaké má ghí zázračné uzdravovací schopnosti, a tak jej nechávali působit při různých kožních projevech, včetně ekzémů. Smetana pak udržuje vlhkost v pleti, aby byla dostatečně vyživená a hydratovaná. V dostání je jak vevelkém balení (50ml), tak v cestovním balení (5 ml).

V případě, že si nebudete jistí s výběrem správných produktů nebo budete mít jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat na e-mail:info@biodynamickakosmetika.cz nebo na bezplatné zelené lince 800 100 977.

Krása každý den. Přirozeně.