S biodynamickou kosmetikou dieNikolai na cestách aneb 5 letních tipů

Produkty die Nikolai na cestách

Blíží se nám čas letních dovolených, a tak už jistě netrpělivě připravujeme všechny nezbytnosti na cesty a počítáme dny, kdy začnou odpočinkem a sluncem naplněné dny. Proto Vám přinášíme tipy na naše produkty, které by měly být nedílnou součástí Vaší cestovní výbavy.

Jedinečnost biodynamické kosmetiky dieNikolai v péči o pleť potvrzuje Demeter – nejpřísnější biocertifikace na světě. Navíc jsou všechny produkty připravovány ručně a jejich základem jsou regionální suroviny pěstované v rakouské oblasti Wachau. Ať už hledíte na obaly či složení produktů, s námi budete mít vždycky vy(b/h)ráno!

A co si tedy vzít s sebou?

Fluidní krémy – Šafránové nebeRůžové nebe

Jedničkou pro toto léto jsou rozhodně naše veganské fluidní krémy, které mají tekutou a velmi příjemnou konzistenci. Ta se rychle vstřebává a navíc je její použití praktické – aplikuje se lehce pomocí pumpičky, a proto není potřeba používat na cestách špachtličku při odebírání krému (aplikace holýma rukama se nedoporučuje, protože naše biodynamické produkty jsou minimálně konzervovány, a tak by se mohly rychleji kazit). O těchto fluidech jsme pro Vás připravili samostatný článek na tomto odkazu.

Pleťové tonikum – Procitnutí sedmikrásky

Další správnou volbou v péči o pleť při vydání se k moři, na chatu či do hor je naše pleťové tonikum, které oceníte hlavně v horkých letních dnech. Můžete se s ním příjemně osvěžit a zároveň bude Vaše pokožka dostatečně vyživena a hydratována. Také je skvělým pomocníkem při ochraně proti elektrosmogu, jenž je stále silnější – např. v kanceláři, kde trávíte dlouhé hodiny před monitorem, Vás příjemně osvěží a projasní unavenou pleť.

Intenzivní sérum – Výběr ze zlatých hroznů

O našem intenzivním séru nemusíme také dlouze mluvit, protože je tím nejoblíbenějším produktem z celého našeho sortimentu. Jeho výhoda spočívá nejen v jeho všestrannosti – můžete ho používat jako doplněk k Vašemu pleťovému krému, což zajistí maximální vstřebání aktivních látek, ale také díky jeho výjimečnému složení a rovněž samostatně působícímu účinku. Navíc se jedná o nejčistější kosmetický produkt na světě, neboť se skládá pouze ze 4 surovin (!) . Tím, že obsahuje 84% hroznového oleje (olej spolu s výluhem z hroznových jader), docílíte, že se Vaše pleť bude přirozeně lesknout, bude jasnější a do hloubi vyživená. K dostání je jak vevelkém balení (30 ml), tak i v malémtestovacím balení (3 ml), které můžete využívat jednorázově například během cesty v letadle. Více o tomto produktu se můžete také dozvědět v recenzi od známé bioblogerky Lucie van Koten ZDE.

Balzámy na rty

Balzámy na rty doporučíme komukoliv a kdykoliv, ať už bude léto nebo zima, protože jejich unikátní složení z lískového nebo makového oleje a včelího vosku Vaše rty chrání za každé situace. Jedná se o 100% přírodní balzámy bez jakýchkoliv emulgátorů a konzervačních látek. K  a k dostání jsou ve dvou variantách - Meduňkový polibek a Rozmarýnový polibek. Působí protizánětlivě proti aftŮm i oparům. Vyživují rty i při prudkém sluníčku a navíc je příjemně zjemní.

A co dělat, pokud se spálíte od sluníčka?

Pro tyto příležitosti si přibalte naše Šafránové pohlazení Jedná se o vyživující pleťový krém pro suchou pleť. Svým složením, obsahující mimo jiné ghí máslo a smetanu, se skvěle hodí jako balzám, jenž můžete rozetřít po celém těle – na popálenou kůži, jizvy, drobné ranky či strie. Již v ájurvédské medicíně věděli, jaké má ghí zázračné uzdravovací schopnosti, a tak jej nechávali působit při různých kožních projevech, včetně ekzémů. Smetana pak udržuje vlhkost v pleti, aby byla dostatečně vyživená a hydratovaná. V dostání je jak vevelkém balení (50ml), tak v cestovním balení (5 ml).

V případě, že si nebudete jistí s výběrem správných produktů nebo budete mít jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat na e-mail:info@biodynamickakosmetika.cz nebo na bezplatné zelené lince 800 100 977.

Krása každý den. Přirozeně.

 

 

Nejnovější články

1. biodynamické sprchové gely, a to přímo z rakouského vinohradu

1. biodynamické sprchové gely, a to přímo z rakouského vinohradu

Základem našich jedinečných biodynamických sprchových gelů jsou...

Vinná réva aneb největší zdroj antioxidantů pro Vaši pleť

Vinná réva aneb největší zdroj antioxidantů pro Vaši pleť

Vinná réva z Wachau je opravdový poklad - je bohatá na antioxidanty, které...

Čištění pleti aneb proč je tak důležité v každodenní péči o pleť

Čištění pleti aneb proč je tak důležité v každodenní péči o pleť

Čištění pleti je nedílnou součástí každé...

Jak se chránit před sluncem aneb praktické rady na léto

Jak se chránit před sluncem aneb praktické rady na léto

Letošní léto je plné horkých a slunečných dnů. Jak...