Vegan OPC preparát – doplněk stravy z mouky z hroznových jader Zobrazit větší

OPC antioxidant dieNikolai z mouky z hroznových jader 120 tablet

120 tablet / 70 g

Tento výjimečný doplněk stravy složen z mouky hroznových jader dodává tělu ohromné množství antioxidantů, a proto chrání tělo před vnějšími vlivy a dodává mu potřebné živiny. Jadérka vinné révy obsahují vysoké množství významných látek jako kupř. OPC, které je až 20x silnější než vitamín C.

Více informací

Poštovné zdarma při objednávce nad 999 Kč Doprava zdarma při
objednávce nad 999 Kč
Ihned odesíláme objednávky přijaté od 10:00 Ihned odesíláme
objednávky přijaté
do 10:00
Zelená linka zdarma (800 100 977) Zelená linka zdarma
(800 100 977)
Udržitelný přístup Udržitelný přístup

600 Kč s DPH

Poradna

OPC (oligomerický proanthocyanidin) je nejsilnější ze všech známých antioxidantů současnosti a je přibližně 20x silnější než vitamín C. OPC představuje směs látek s unikátními vlastnostmi, jež jsou prospěšné pro naše tělo. Tento antioxidant se nachází v ovoci, ale většinou v částech, které nekonzumujeme (jádra, slupka, apod.). Abychom měli pravidelný a dostatečný příjem OPC a starali se tak o své zdraví, vyvinuli jsme pro Vás doplněk stravy v biodynamické kvalitě (zaručuje certifikace Demeter), který je vyroben pouze z mouky z hroznových jader a jablečné vlákniny. Náš OPC preparát dieNikolai představuje nejčistší a nejpřirozenější formu, jak vnitřně podporovat a posilovat lidské tělo.

Antioxidanty: Přirozeně zdravé tělo i jeho ochrana

Antioxidanty jsou přirozené látky, které pomáhají neutralizovat volné radikály, které jsou škodlivé pro naše tělo. OPC předchází stárnutí pleti a podporuje přirozený anti-aging, zabraňuje tvorbě zánětů, posiluje imunitní systém a má příznivý vliv nejen na krevní tlak, cholesterol, ale také na pleť a vlasy.

  •        Přirozená ochrana pro tělo, vlasy i pokožku
  •        Podporuje imunní systém a krevní oběh
  •        Má pozitivní vliv na krevní obraz a cholesterol
  •        Redukuje antioxidační stres a zabraňuje vzniku zánětům

 

Certifikace Demeter a žádné přidané látky

Mouka z hroznových jader** pro tento produkt je získávána z vinných hroznů, které pocházejí z našich vinic v rakouském Wachau. Díky tomu získal produkt certifikaci Demeter. Pojivou látkou je bio jablečná vláknina*. Tablety neobsahují žádné želatinové či jiné obalové kapsle ani další syntetické látky, které nalezneme v jiných produktech tohoto typu, a zbytečně zatěžují žaludeční systém.

 * bio surovina, ** surovina pocházející z biodynamického zemědělství

Dávkování: Užívejte každé ráno a večer 2-3 tablety před jídlem. Preparát není vhodné kombinovat s mléčnými produkty.

Balení: 120 tablet / 70 g

Složení: Mouka z hrozných jader s certifikací Demeter**, jablečná vláknina* (pojivová látka)

* bio surovina, ** surovina pocházející z biodynamického zemědělství

Upozornění: Mouka z hrozných jader přispívá ke zdravé a vyvážené stravě, avšak nemůže ji zcela nahradit. V případě alergií na hroznové víno a jablka neužívejte tento produkt.

Správná péče