Den matek s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Den matek s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Jarní slunce nabírá na síle a stromy se halí do květů – neklamné známky toho, že se blíží Den matek! Tentokrát připadá na 14. května. Nezapomeňte na svou maminku a připravte si pro ni dárek, který jí vykouzlí úsměv na rtech a nabídne jí přesně takovou péči, jakou její pleť potřebuje. Pečovala o Vás s láskou tolik let. Vy jí to teď můžete díky biodynamické kosmetice dieNikolai oplatit.

Akce pro maminku!

Každá maminka je i žena, a proto ji našimi jarními tipy pro péči o pleť zaručeně potěšíte. Abychom potěšili i Vás, máme pro Vás speciální akci ke Dni matek. Od 22. dubna do 14. května dostanete ke každé objednávce nad 1500 Kč náš oblíbený Biodynamický krém na ruce a tělo Vinná zahrada zcela ZDARMA!

Po chladném zimním období potřebuje pleť ze všeho nejvíc hydratovat. Biodynamický krém Vinná zahrada obsahuje kromě svěží citronové verbeny ještě smetanu, olej z bezových jader a máslo ghí, které přinesou namáhané pokožce tu pravou úlevu, ochranu, hydrataci a zklidnění. Jemná na dotek, vláčná a nádherně provoněná – přesně taková bude pokožka Vašich rukou. Nebojte se však krém aplikovat i jinde na těle, obzvláště v oblastech postižených ekzémem. Jedinečné přírodní složky zhrublá a začervenalá místa příjemně zklidní a zvláční.

5 tipů na dárek ke Dni matek

1. Biodynamické intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů

Nechcete s dárkem pro maminku šlápnout vedle? Vsaďte na jistotu! Biodynamické intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů je náš nejoblíbenější a nejprodávanější produkt. Díky vysokému obsahu oleje z hroznových jader nabízí pleti tu nejdokonalejší výživu a chrání ji před oxidačními procesy stárnutí. Aplikuje se na vyčištěnou pleť, ještě před nanesením pleťového krému.

2. Biodynamický kosmetický balíček – Výběrová péče

Chcete svou maminku opravdu hýčkat? Vyzkoušejte náš luxusní Biodynamický kosmetický balíček – Výběrová péče. Kromě Intenzivního pleťového séra jsme do něj zabalili ještě Vyživující pleťový krém – Výběr ze stříbrných hroznů. Zatímco sérum díky vysoké koncentraci oleje z hroznových jader pleť zjemní a připraví pro následnou péči, krém pomocí vysokého obsahu dalších blahodárných olejů pokožku zregeneruje a dodá jí potřebné živiny. Prostě perfektní kombinace pro náročnou maminku.

3. Biodynamický kosmetický balíček – Regenerační tělová péče

S přibývajícím věkem se pokožka ztenčuje a vysušuje, a proto vyžaduje speciální péči. Pro potřeby (nejen) maminek jsme připravili regenerační kosmetický balíček, určený speciálně pro péči o suchou či velmi suchou pokožku. Lipové sprchové mléko díky vysokému obsahu lipových květů, oleji z hroznových jader a biodynamickému vínu Veltlin šetrně čistí pokožku, aniž by ji vysušovalo. Regenerační tělové mléko, obohacené výluhem z hroznových a bezových jader, se lehce vstřebává a zanechává pokožku vláčnou a sametově hebkou.

4. Biodynamický kosmetický balíček – Intenzivní péče

V tomto lákavém anti-age balíčku jsme se ještě jednou vrátili k našemu TOP produktu. Intenzivní pleťové sérum Výběr ze zlatých hroznů jsme tentokrát doplnili o velmi oblíbený přípravek pečující o oční okolí. Jen ať se maminkám oči krásně rozjasní! Oční sérum - Pomněnkové oči obsahuje vzácné slzy vinné révy, díky nimž intenzivně pečuje o citlivé oční okolí. Každá maminka jistě ocení okamžitý vypínací efekt a také dlouhodobou úlevu unaveným očím.

5. Biodynamické víno Veltlin

Naším posledním tipem je Biodynamické víno Veltlin. Starobylá vinařská oblast v rakouském Wachau, biodynamický způsob pěstování a značný potenciál zrání – to jsou dostatečné záruky špičkové kvality tohoto lahodného moku.

Nikoliv bezdůvodně někteří badatelé hledají kořeny Svátku matek již ve starověkých rituálech uctívajících Matku Zemi. Úcta k Zemi se odráží v úctě k matce a naopak. A jak lépe vyjádřit lásku a úctu oběma, než koupí produktů dieNikolai, vypěstovaných dle těch nejpřísnějších biodynamických norem? Připravte se na druhou květnovou neděli včas, ať dáte své mamince najevo, jak ji máte rádi!