Valentýnská akce dieNikolai

Valentýnská akce dieNikolai

Valentýnská akce dieNikolai aneb oslavte svátek zamilovaných a získejte od nás dárek zdarma!

To, že den svatého Valentýna slavíme každý rok 14. února není žádnou novinkou. Svátek zamilovaných připadá na tento den, jelikož zemřel sv. Valentýn mučednickou smrtí. Bylo to poté, co oddával mladé muže a ženy, i přes to, že římský císař Claudius II. uzavírání manželství zakázal. Svátek zamilovaných se slaví téměř po celém světě. Například v Argentině netrvají oslavy pouze den, ale v této zemi se sv. Valentýn nese v duchu oslav celkem jeden týden. Oproti tomu musí být obyvatelé některých zemí (jako Íránu, Saudské Arábie, Malajsie, Ruska, Indonésie či Pákistánu) při tomto dni obezřetní, protože krutý trest může potkat všechny, který tento den oslavují, byť pouhou sklenkou vína či darování čokolády.

Po Vánocích je tento den druhým největším svátkem, kdy si lidé navzájem dávají přání. Zajímavé je, že nejvíce jich obdrží učitelé. Stavba, která proslula jako důkaz lásky, je monumentální Tádž Mahal, který nechal postavit v 17. století indický mogul Šáhdžahán jako památku svojí předčasně zesnulé manželce Mumtáz Mahal. Běžně však mezi dárky nejčastěji dominují květiny a sladkosti. Je přece hezké, pokud pouhou maličkostí můžete udělat svojim nejbližším radost.

Akce na Valentýna s dieNikolai

A právě proto jsme pro Vás v dieNikolai připravili naši valentýnskou akci! Překvapte je biodynamickou kosmetikou a získejte od nás ZDARMA dárek v hodnotě 250 Kč v podobě balzámu na rty – Meduňkového nebo Rozmarýnového polibku. Akce platí k nákupu produktů v minimální hodnotě 1500 Kč od 14. 1. 2023 do 14. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Biodynamické balzámy na rty dieNikolai 

Biodynamický balzám na rty od dieNikolai je 100% přírodní balzám jedinečné konzistence, vyrobený bez jakýchkoliv emulgátorů a konzervačních látek. Intenzivní péče o rty je zajištěna 65% podílem oleje z hroznových jader, dále pak makovým olejem, olejem z lískových oříšků, a včelím voskem, které napomáhají ke zklidnění suchých a popraskaných rtů a jejich celkové ochraně především v chladnějších dnech. Obsažený rozmarýnový olej v rozmarýnovém polibku je silným antioxidantem, který stimuluje imunitní systém, podporuje detoxikaci, je spouštěčem protizánětlivých činidel v těle a pomáhá proti stárnutí kůže. Balzám je také vhodný na bradavice nejen u dospělých, ale také i u dětí. Meduňkový polibek obsahuje výtažek z meduňky, příjemně voní a povzbuzuje, působí antibakteriálně, antisepticky a pomáhá hojit rány a kožní problémy jako jsou např. opary nebo popraskané koutky.

Kosmetika bez chemie

Naše biodynamická kosmetika dieNikolai s certifikací Demeterje bez jakékoliv chemických látek, parabenů i palmového oleje a většina produktů má označení VEGAN. Jedinečné biodynamické složení, které je založeno na hroznovém víně, představuje pro naši pokožku přirozený zdroj vitamínů a antioxidantů. Díky naší kosmetice dopřejete tedy Vaší pleti a pokožce to nejlepší z naší přírody.

Krása každý den. Přirozeně.