Intenzivní pleťové sérum - Výběr ze zlatých hroznů aneb přírodní poklad pro Vaši pleť

Intenzivní pleťové sérum - Výběr ze zlatých hroznů aneb přírodní poklad pro Vaši pleť

Chcete své pleti dopřát skutečné omlazení? Vsaďte na čistě přírodní, staletími prověřený elixír mládí, který se skrývá ve vinné révě – olej z hroznových jader! Naše Intenzivní pleťové sérum - Výběr ze zlatých hroznů od dieNikolai obsahuje vysokou koncentraci tohoto přírodního zázraku, navíc v té nejvyšší biodynamické kvalitě s certifikací Demeter.

Hrozny nad zlato

Ne nadarmo se oleji z hroznových jader říká tekuté zlato. Je totiž stejně vzácný a ušlechtilý, navíc dokáže s Vaší pletí udělat doslova zázraky. Obsahuje vitamín E a resveratrol, jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Jejich úkolem je omezovat aktivitu volných radikálů, zabraňovat oxidačnímu stresu a zpomalovat proces stárnutí organismu. Všimli jste si, že pokud vystavíte Vaši pokožku dlouhodobému působení škodlivých vlivů, nedočkáte se ničeho dobrého? Stres, znečištěné prostředí, nadmíra slunění nebo špatné stravování mohou zapříčinit vznik rozšířených pórů a vrásek. Pleť je suchá, podrážděná a předčasně stárne. Zastavte čas a pozvěte si na pomoc přírodní a vysoce účinný anti-aging!

Méně je někdy více

Namáhaná či přecitlivělá pokožka vyžaduje speciální péči, která ji vyživí a ochrání, ale zároveň jí nezpůsobí alergickou reakci. Intenzivní pleťové sérum - výběr ze zlatých hroznů je nejčistším kosmetickým produktem na světě – obsahuje pouhé čtyři složky, navíc v té nejvyšší biodynamické kvalitě:

-       40% oleje z hroznových jader se postará o dokonalou výživu pleti a její ochranu před oxidačními procesy  

-       44% výluhu z hroznových jader zajistí hloubkovou hydrataci pleti

O zbylých 16% se dělí vinný alkohol sloužící jako konzervant a v minimálním množství emulze na bázi řepkového oleje. Zní to neuvěřitelně? Vždyť v jednoduchosti je síla! Čistá síla přírody, která dokonale pečuje o Vaši pleť a udrží ji déle mladou a svěží.

Sérum jako zázračný elixír

Biodynamické Intenzivní pleťové sérum - výběr ze zlatých hroznů má jedinečnou a nezastupitelnou funkci v péči o pleť. Díky své super lehké konzistenci snadno proniká jednotlivými vrstvami pokožky a připravuje je na příjem aktivních živin z krému. Právě díky aplikaci séra dokáže pleť využít maximum z toho, co jí následná péče přináší. Výsledkem je hydratovaná, dokonale vyživená pokožka, chráněná před činností volných radikálů a připravená čelit všem nepříznivým vnějším vlivům. Není divu, že sérum je bezkonkurenčně naším nejoblíbenějším a nejprodávanějším produktem. Přečtěte si recenze spokojených zákaznic, které na něj nedají dopustit!

Lucie Van Koten, bloggerka

Kdybych měla doporučit jeden jediný kosmetický produkt, který výrazně hydratuje, zvláční a vypne pleť, bez váhání bych doporučila Intenzivní sérum od dieNikolai. Všechno ostatní už vybíráme podle typu své pleti, ale lehké sérum je naprosto geniálně namícháno tak, aby poskytlo hydrataci mastné pleti a lipidovou ochranu pleti suché. Nosím ho téměř po celý rok a s každou novou lahvičkou vidím, jak se pleť sjednocuje a vypíná. Na zimu ho kombinuji ještě s krémem Šafránové pohlazení, v létě mi bohatě postačí samotné.

Lenka Klofáčová, kosmetička

Příběh rodinné kosmetiky dieNikolai, pěstování surovin a zapojení celé rodiny do sběru mi připomíná zapomenutá dávná léta. Používat dary přírody, které nám rostou pod okny, pěstovat je podle lunárního kalendáře, na statku v rodině… to je ono! Jsem kosmetička, která si uvědomuje, jak úzce spolu souvisí pleť, tělo a emoce, a proto je kosmetika dieNikolai pro mě volba číslo jedna.

Intenzivní sérum v mé provozovně chybělo. Něco tak univerzálního a čistého jsem opravdu dlouho hledala. Nejenže krásně voní, ale ihned po nanesení se pleť rozzáří. Používám ho do protivráskové masky nebo samostatně pod krém.

Proč by ho měla mít každá žena? Odpověď je jednoduchá – tím, že 96 % složek pochází z vinné révy a skládá se pouze ze 4 surovin, je pro naši pleť lehce a okamžitě vstřebatelné. Hodí se pro všechny typy pletí. Suchou pleť hydratuje, zralou omlazuje a citlivou vyrovnává. Na léto je to nejlepší volba, jak ochránit svoji pleť před sluncem. Obsažené látky eliminují vznik pigmentových skvrn a vitamín E pomáhá redukovat vrásky. Pravidelné používání tohoto intenzivního séra pleť omladí, hydratuje a regeneruje.

Když nakrojíte jablko, můžete sledovat oxidační proces, na jehož konci je zahnědlá a svraštělá slupka i s dužinou. To samé se postupně děje s naší pokožkou, jak ji namáháme a vystavujeme škodlivým vlivům. Postavte se předčasnému stárnutí pleti! Intenzivní pleťové sérum - Výběr ze zlatých hroznů od dieNikolai dokáže díky svému unikátnímu složení opravdu zázraky. 

Krása každý den. Přirozeně.