Speciální péče aneb naše doporučení na aktuální mrazivé počasí

Speciální péče aneb naše doporučení na aktuální mrazivé počasí

Roušky, šátky či respirátory přes ústa i nos, k tomu silný mráz a studený vzduch – to vše teď aktuálně ovlivňuje stav naší pokožky. Pod rouškou se pleť rychle zapařuje, nemá šanci dýchat a postupně začne pálit, loupat se nebo se na ní začnou vytvářet svědivé puchýřky. Pokožka je poté často suchá, podrážděná a velmi citlivá, a proto je potřeba jí dopřát potřebnou výživu ve formě správného pleťového krému. Naše vybrané pleťové krémy ze speciální řady v sobě mají základ z ghí másla, které se v ayurvédské medicíně používá k hojení nejrůznějších jizev, škrábanců či popálenin a je tak pro své hojivé účinky nejlepší volbou pro velmi suchou, suchou, podrážděnou či citlivou pokožku.

Šafránové pohlazení – Vyživující pleťový krém

Vyživující pleťový krém s výtažkem ze šafránu a základem z ghí másla a smetany zklidňuje podrážděnou pleť, regeneruje ji a zároveň hydratuje. Šafránové pohlazení s certifikací Demeter je vyrobený ze surovin biodynamického zemědělství a bylo vyvinuto speciálně pro suchou pokožku s nedostatkem lipidů se sklony k podráždění a ke svědění. Tento regenerační balzám díky svému vysokému podílu lipidů dlouhodobě a nepřetržitě vyživuje naši pokožku a posílí ji při obnově její přirozené ochranné funkce.

 Šafránové pohlazení – Vyživující pleťový krém

Olej z hroznových jader chrání Vaši pokožku před působením okolních vlivů a neutralizuje volné radikály. Obsažená smetana navíc podporuje dozrávání keratinocytů (kožních buněk), posiluje proces přirozené obnovy pokožky a působí tak proti tvorbě šupinek. V kombinaci se zklidňujícím výtažkem ze šafránu a z lipového květu se Vaše pleť zklidní a bude dostatečně ošetřena tak, aby mohla obnovit svoji přirozenou ochrannou funkci.

 

NÁŠ TIP: Použijte použít tento pleťový krém na dokonale vyčištěnou pokožku po dobu tří nocí a Vaše pokožka se dostane zpátky do toho správného stavu. Dále si můžete připravit vyživující masku smícháním intenzivního séra a tohoto pleťového krému v poměru Vám vyhovujícím.

 

Ranní sběr hroznů – Regenerační pleťový krém

Náš regenerační pleťový krém – Ranní sběr hroznů je vyvinut speciálně pro každodenní péči o namáhanou a unavenou pleť, která má zvýšené nároky na ošetření. Unikátní složení tohoto krému, plného antioxidantů a aktivních bio složek, je ideálně sladěno s potřebami Vaší pleti. Denní péče na bázi oleje z hroznových jader zásobuje pokožku potřebnými lipidy, posiluje ji a chrání proti působení škodlivých vlivů vnějšího prostředí a proti volným radikálům. Ghí a obsažený olej z meruňkových jader, který navíc rozjasňuje pleť, vyživují pokožku a udržují ji vláčnou a hebkou. V kombinaci s posilujícím výtažkem z hroznových slupek pomáhá tento krém zmírňovat suchost a pocity napětí kůže a tím přispívá k přirozené rovnováze pokožky, zvláště u velmi suché a zralé pleti.

Ranní sběr hroznů – Regenerační pleťový krém

 

NÁŠ TIP: I tento krém můžete využít jako regenerační masku – smíchejte ho s naším intenzivním sérem, naneste v silnější vrstvě na pokožku a nechte působit dle potřeby. Přebytečnou masku můžete zapracovat společně s květovou vodou do pokožky nebo setřít jemným papírovým ubrouskem.

 

Oba dva tyto krémy je vhodné doplnit našim Intenzivním pleťovým sérem – Výběr ze zlatých hroznů, které pleť připraví a dokáže účinně vstřebat veškeré potřebné složky do pokožky. Nezapomínejte také při tom na celý základ dokonale ošetřené pleti – tím je čištění pleti. Více se také dozvíte v našem článku Čištění pleti aneb proč je tak důležité v každodenní péči o pleť.

Intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů

V případě, že si nebudete jisti s výběrem správných produktů nebo budete mít jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: info@biodynamickakosmetika.cz či na bezplatné zelené lince 800 100 977.

 

Krása každý den. Přirozeně.

Nejnovější články

Jarní pleťová detoxikace s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Jarní pleťová detoxikace s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

S příchodem jarních měsíců přichází i čas celkové...

Pokračování rozhovoru s Günterem Stofelbauerem – spoluzakladatelem dieNikolai

Pokračování rozhovoru s Günterem Stofelbauerem – spoluzakladatelem dieNikolai

Přečtěte si pokračování rozhovoru s Günterem Stofelbauerem –...

Günter Stoffelbauer aneb Spoluzakladatel biodynamické kosmetiky dieNikolai

Günter Stoffelbauer aneb Spoluzakladatel biodynamické kosmetiky dieNikolai

Nahlédněte do zakladatelských tajů biodynamické kosmetiky dieNikolai. Připravili...

Kosmetické balíčky aneb Darujte jedinečný vánoční dárek

Kosmetické balíčky aneb Darujte jedinečný vánoční dárek

Odhalte kouzlo vánočních kosmetických balíčků dieNikolai, které...