Kosmetické balíčky aneb Darujte jedinečný vánoční dárek

Kosmetické balíčky aneb Darujte jedinečný vánoční dárek

Opět po roce nastal adventní čas a pro Vás, kteří si chcete dopřát klidné vánoční svátky a rádi byste se vyvarovali nákupu dárků na poslední chvíli, jsme přichystali vánoční balíčky naší kosmetiky dieNikolai. Některé již z minulého roku dobře znáte. Letos k nim přibyly ale i tři nové, které udělají radost každému, ať už jde o maminku, babičku, partnerku či partnera.

Vánoční kosmetický balíček – Výběrová péče (kód 703)

Vánoční kosmetický balíček našich dvou nejoblíbenějších produktů rozzáří Vaši pleť díky vysokému obsahu oleje a výluhu z hroznových jader v kombinaci se vzácnými oleji jako je např. olej z meruňkových jader. Intenzivní sérum pleť zjemní a připraví ji na nanesení pleťového krému dieNikolai. Díky němu pleť získá všechny potřebné složky k dokonalému vyživení. Péče je vhodná pro všechny typy pleti, a proto můžete tento balíček darovat komukoliv.

Výběrová péče

Vánoční kosmetický balíček – Vyživující péče (kód 709)

Oblíbené sérum s nejvyšší koncentrací oleje a výluhu z hroznových jader (celkem 84% podílu z hroznového vína) pomáhá pokožce obnovit harmonii a zjemňuje ji ihned po prvním použití. Je skvělým doplňkem při používání pleťových krémů, jelikož jsou díky němu využity jejich účinné složky. Také proto jsme balíček doplnili naším veganským pleťovým krémem – Růžové nebe, který je vhodný pro normální a suchou pleť. Okamžitě se vstřebá, olej z meruňkových jader pleť rozjasní a nezanechává ji mastnou. Tato kombinace je vhodná i pro vegany, kteří dbají na to, aby jejich pleťová péče obsahovala pouze to nejčistší z rostlinného světa přírody, ale také pro ty, kteří mají raději lehčí strukturu krému.

Vyživující péče

Vánoční kosmetický balíček – Rozjasňující péče (kód 704)

Kosmetický balíček Rozjasňující péče obsahuje dva biodynamické produkty, které jsou vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro pleť citlivou. Přírodní sypký peeling z ingrediencí pocházejících přímo z rakouského Wachau aktivuje unavenou pleť a postará se o regeneraci nových kožních buněk. Intenzivní sérum poté pleť hloubkově vyživí, podpoří regeneraci a díky vysoce koncentrovanému oleji z hroznových jader pleť krásně projasní a zjemní.

 Rozjasňující péče

Vánoční kosmetický balíček – Regenerační tělová péče (kód 710)

Kosmetický balíček se skládá z našeho Lipového sprchového mléka a Regeneračního tělového mléka, které jsou vhodné pro suchou pokožku, jež potřebuje dostatek hydratace a živin. Sprchové mléko s vysokým obsahem lipových květů, oleje z hroznových jader a biodynamického vína Veltlin je určeno pro každodenní mytí celého těla. Regenerační tělové mléko s velmi jemnou texturou se ihned vstřebá a zanechá pokožku sametově jemnou bez olejovitého filmu.

 Regenerační péče

Vánoční kosmetický balíček – Hydratační tělová péče (kód 711)

Kosmetický balíček je složen z Bezinkového sprchového gelu a Hydratačního tělového fluidu, které jsou vhodné pro smíšenou, mastnou, problematickou pokožku a také tu, jež vyžaduje dostatek živin během celého dne. Sprchový gel s vysokým obsahem sirupu z bezinkových květů a plodů, oleje z hroznových jader a biodynamického vína Veltlin je určen pro každodenní mytí celého těla i vlasů. Lehká struktura fluidu se ihned po nanesení vstřebá a díky výjimečnému složení je pleť dostatečně hydratována a vyživena po celý den.

Hydratační péče

Vánoční kosmetický balíček – (Ne)vinná péče nejen pro muže (kód 706)

Balíček (Ne)vinná péče obsahuje biodynamické produkty, které pečují o celé tělo. Sprchový gel s obsahem ryzlinku a svěžího bergamotu je vhodný i k mytí vlasů, protože jim propůjčí podmanivou vůni a dodá potřebné živiny. Krém na ruce i tělo Sommeliér se poté postará o pokoupelovou péči celého těla. Svým složením působí jako silný antioxidant a předchází předčasnému stárnutí. Balíček je skvělým dárkem nejen pro dámy, ale i pro muže, obzvláště pak milovníky vína.

 Nevinná péče

Přejeme Vám příjemné vánoční svátky plné klidu, pohody a radosti. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich biodynamických produktů, které byste rádi vyzkoušeli nebo je zakoupili Vašim příbuzným či známým, napište nám email na info@biodynamickakosmetika.cz nebo volejte zdarma na tel. 800 100 977. Rádi Vám poradíme.

 

Krása každý den. Přirozeně.

Nejnovější články

Jarní pleťová detoxikace s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Jarní pleťová detoxikace s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

S příchodem jarních měsíců přichází i čas celkové...

Speciální péče aneb naše doporučení na aktuální mrazivé počasí

Speciální péče aneb naše doporučení na aktuální mrazivé počasí

Mrazy, málo sluníčka a smog v kombinaci s nošením roušek a ústenek...

Pokračování rozhovoru s Günterem Stofelbauerem – spoluzakladatelem dieNikolai

Pokračování rozhovoru s Günterem Stofelbauerem – spoluzakladatelem dieNikolai

Přečtěte si pokračování rozhovoru s Günterem Stofelbauerem –...

Günter Stoffelbauer aneb Spoluzakladatel biodynamické kosmetiky dieNikolai

Günter Stoffelbauer aneb Spoluzakladatel biodynamické kosmetiky dieNikolai

Nahlédněte do zakladatelských tajů biodynamické kosmetiky dieNikolai. Připravili...