Valentýnské balíčky aneb Ideální dárek pro Vaše partnerky i partnery

Valentýnské balíčky aneb Ideální dárek pro Vaše partnerky i partnery

Svatý Valentýn se pomalu blíží a s ním přichází i období, kdy se zamilovaní snaží navzájem potěšit či překvapit a dávají si tak najevo svou lásku. Abyste nemuseli zůstávat pouze u romantické večeře, bonboniéry či květiny, připravili jsme kosmetické balíčky pro ni i pro něj, které nejen potěší, ale také poskytnou pleti vyživující péči. Pečujte o svá těla, užijte si koupel a nechte si při ní alespoň v myšlenkách přenést do vinohradu v rakouském údolí Wachau!

Balíček pro NI – Růžové okouzlení

Balíček pro něžné pohlaví se skládá z našeho Lipového sprchového mléka a Krému na ruce i tělo – Růžový květ. Až během koupele žena ucítí jemnou vůni lipových květů v kombinaci s biodynamickým vínem Veltlin, které obsahuje naše sprchové mléko, bude si připadat jako znovuzrozená. Lipové sprchové mléko je určeno především na suchou pokožku, ale je možné jej použít na jakýkoliv typ pleti. Krém pak lze použít jak na ruce, tak na celé tělo. Díky němu budete mít možnost pocítit příjemnou vůni růžového oleje a rozmarýnu, který dodává krému výraznou vůni a chrání pokožku i před nepříznivými vnějšími vlivy.

Balíček pro NĚJ – (NE)vinná péče nejen pro muže

Tento balíček je určen pro pány. Je složen z Rieslingového sprchového gelu a Krému na ruce i tělo Sommeliér.  Muži zajisté ocení sprchový gel s vůní ryzlinku a bergamotu, který je vhodný nejen na mytí celého těla, ale i vlasů. Péči doplňuje Krém na ruce a tělo Sommeliér, jenž díky vysokému obsahu oleje z hroznových jader a ghí másla hloubkově pečuje o pokožku. Obzvláště v zimě si naše ruce žádají speciální péči a tento krém je k regeneraci mužské pokožky jako stvořený.

Našimi oblíbenými kosmetickými balíčky jsou také Rozmarýnový Sommeliér a Meduňková zahrada. Zvláště v zimním chladném počasí jsou oba produkty vhodnou volbou, protože slouží jako výživná péče o ruce a rty. Právě tyto části těla jsou každý den vystavovány nepříznivým vlivům jako je mráz a vítr. Ruce i rty je důležité chránit, tzn. pravidelně promašťovat, aby byly zdravé a neměly tendenci praskat a pálit.

Rozmarýnový Sommeliér Meduňková zahrada

Všeobecně je známo, že regenerační krémy na ruce obsahující ghí máslo jsou ideální do zimního počasí. Ghí máslo je již od pradávna využíváno na podrážděnou pokožku, k hojení ran či na popáleniny kůže.
Náš krém Vinná zahrada je navíc obohacen o smetanu a olej z verbeny, která mu dodává svěží, příjemnou vůni. Krém Sommeliér je naopak díky své neutrální vůni z hroznového oleje vhodný i pro muže.


Rty se nedokáží sami zvlhčovat ani chránit, proto jedinou pomocí k jejich regeneraci je dostatečný pitný režim a používání výživných balzámů na rty. Jemné balzámy s makovým a lískovým olejem jsou dále doplněny o hojivý meduňkový nebo rozmarýnový olej, které také výrazně pomáhají s léčbou oparů či aft.

Řekněte sami, kdo by nechtěl dostat sladký meduňkový nebo rozmarýnový polibek přímo na svátek zamilovaných?

V případě, že si nebudete jistí s výběrem správných produktů, nebo budete mít jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: info@biodynamickakosmetika.cz nebo na bezplatné zelené lince 800 100 977.

Krása každý den. Přirozeně.