Nechte se hýčkat vůní divoké růže

Růžový květ - biodynamická kosmetika

Biodynamický tělový krém Růžový květ - Skvělá novinka letošního podzimu a zimy

Právě v těchto dnech k nám dorazila z rakouského Wachau novinka ve formě tělového krému s vůní divoké růže a rozmarýnu. Tento krém, stejně jako všechny naše ostatní bioprodukty, obdržel nejvyšší stupeň certifikace Demeter (více také ZDE), což je zárukou nejvyšší kvality, kterou můžete svému tělo dopřát. My jsme z vůně naprosto nadšeni, a pokud jste milovníky zajímavých dřevitých vůní, neváhejte a vyzkoušejte.

Jemnost a vůně ryze přírodního krému

Jedná se o vyživující krém na ruce, který můžete bez jakýkoliv výčitek používat také na celé tělo, zvláště pokud máte problémy s ekzémy. Hodí se především na suchý a svědivý ekzém. Vhodné je ho také použít, pokud Vás trápí křečové žíly a Vaše tělo je celkově oteklé. Jeho struktura je mnohem lehčí oproti již našim známým biodynamickým krémům, Sommelieru a Vinné zahradě, protože jeho základ netvoří ghí máslo, nýbrž mandlový olej, olivový olej a včelí vosk. Výživnost krému však zůstává díky kombinaci sedmi vzácných olejů zachována, a proto si přijdou na své i ti náročnější.

Vaše ruce jsou po nanesení hebké a voňavé, zacelují se suchá místa v okolí nehtů a ty se pak i méně lámou. Zvláště při mrazivém počasí, které nás v této chvíli obklopuje, si Vaše ruce zaslouží náležitou péči, kterou Vám zaručí Tělový krém – Růžový květ.

Hebkostí to ale nekončí - biodynamická kosmetika dieNikolai pomáhá na celém světě

Pořízením tohoto zcela přírodního krému nepomůžete ovšem pouze Vaší pleti, ale přispějete i na dobrou věc. Nákupem krému na ruce podpoříte mezinárodní neziskovou organizaci na ochranu přírody – WWF, neboli World Wide Fund for Nature. Tato organizace má ve svém logu pandu velkou, jež je ohroženým druhem, a proto i na obalu našeho tělového krému můžete vidět toto roztomilé zvířátko. Proto nemějte obavu, že byl tento produkt například testován na zvířatech  - to je u biokosmetiky s certifikací Demeter přísně zakázáno! Tato organizace má pobočky ve 42 zemích na celém světě mimo jiné i v České Republice a Rakousku a každým nákupem tohoto produktu přispějete na tuto organizaci 1€. Kompletní informace o tomto bioproduktu se dozvíte na tomto odkaze.

V případě dotazů vztahující se nejen k tomuto krému, napište nám na e-mailovou adresu info@biodynamickakosmetika.cz nebo nám zdarma zavolejte na zelenou linku  800 100 977. Rádi Vám na odpovíme Vaše dotazy.

Krása každý den. Přirozeně.

Další články

Vznik biodynamické kosmetiky dieNikolai

Vznik biodynamické kosmetiky dieNikolai

Jak vznikala biodynamická kosmetika dieNikolai? Původ této kosmetiky a produktů...

číst více
Biokosmetika s certifikací Demeter přímo z vinohradu

Biokosmetika s certifikací Demeter přímo z vinohradu

Biodynamická kosmetika dieNikolai pochází z rakouské oblasti Wachau, kde víno z...

číst více
BIOKosmetika bez palmového oleje – proč se mu vyhýbáme

BIOKosmetika bez palmového oleje – proč se mu vyhýbáme

Naše biodynamická kosmetika se vyrábí bez přídavků palmového...

číst více