Nechte se hýčkat vůní divoké růže

Růžový květ - biodynamická kosmetika

Biodynamický tělový krém Růžový květ - Skvělá novinka letošního podzimu a zimy

Právě v těchto dnech k nám dorazila z rakouského Wachau novinka ve formě tělového krému s vůní divoké růže a rozmarýnu. Tento krém, stejně jako všechny naše ostatní bioprodukty, obdržel nejvyšší stupeň certifikace Demeter (více také ZDE), což je zárukou nejvyšší kvality, kterou můžete svému tělo dopřát. My jsme z vůně naprosto nadšeni, a pokud jste milovníky zajímavých dřevitých vůní, neváhejte a vyzkoušejte.

Jemnost a vůně ryze přírodního krému

Jedná se o vyživující krém na ruce, který můžete bez jakýkoliv výčitek používat také na celé tělo, zvláště pokud máte problémy s ekzémy. Hodí se především na suchý a svědivý ekzém. Vhodné je ho také použít, pokud Vás trápí křečové žíly a Vaše tělo je celkově oteklé. Jeho struktura je mnohem lehčí oproti již našim známým biodynamickým krémům,Sommelieru aVinné zahradě, protože jeho základ netvoří ghí máslo, nýbrž mandlový olej, olivový olej a včelí vosk. Výživnost krému však zůstává díky kombinaci sedmi vzácných olejů zachována, a proto si přijdou na své i ti náročnější.

Vaše ruce jsou po nanesení hebké a voňavé, zacelují se suchá místa v okolí nehtů a ty se pak i méně lámou. Zvláště při mrazivém počasí, které nás v této chvíli obklopuje, si Vaše ruce zaslouží náležitou péči, kterou Vám zaručí Tělový krém – Růžový květ.

Hebkostí to ale nekončí - biodynamická kosmetika dieNikolai pomáhá na celém světě

Pořízením tohoto zcela přírodního krému nepomůžete ovšem pouze Vaší pleti, ale přispějete i na dobrou věc. Nákupem krému na ruce podpoříte mezinárodní neziskovou organizaci na ochranu přírody – WWF, neboli World Wide Fund for Nature. Tato organizace má ve svém logu pandu velkou, jež je ohroženým druhem, a proto i na obalu našeho tělového krému můžete vidět toto roztomilé zvířátko. Proto nemějte obavu, že byl tento produkt například testován na zvířatech  - to je u biokosmetiky s certifikací Demeter přísně zakázáno! Tato organizace má pobočky ve 42 zemích na celém světě mimo jiné i v České Republice a Rakousku a každým nákupem tohoto produktu přispějete na tuto organizaci 1€. Kompletní informace o tomto bioproduktu se dozvíte na tomto odkaze.

V případě dotazů vztahující se nejen k tomuto krému, napište nám na e-mailovou adresu info@biodynamickakosmetika.cz nebo nám zdarma zavolejte na zelenou linku  800 100 977. Rádi Vám na odpovíme Vaše dotazy.

Krása každý den. Přirozeně.