Biodynamické kosmetické balíčky

Biodynamická kosmetika balíčky dieNikolai

Ideální kosmetické balíčky do horkých letních dnů

Chystáte se v létě k moři nebo jen vybíráte vhodnou kosmetiku pro letní počasí? V létě je důležité dodávat tekutiny nejen organismu, ale i pleti. Pokud pleť dostatečně hydratujeme, podporujeme ji v její regeneraci. Naše pokožka v těchto dnech vyžaduje zvýšenou pozornost. Prudké sluníčko a vysoké teploty ji dávají každoročně zabrat. Až 90% poškození pleti mají na svědomí sluneční paprsky. Podílí se tak na vzniku vrásek, rozvoji nadměrné pigmentace nebo nejednotného barevného tónu.

Pokud je vaše pokožka citlivá nebo náchylná k ekzémům či jiným kožním potížím, je důležité se vyvarovat:

  • Ostrému slunci a vysokým teplotám, především v dopoledních hodinách
  • Parfemované a chemické kosmetice
  • Dlouhému koupání
  • Alergenům
  • Extrémním teplotním výkyvům
  • Aktivitám, při kterých se budete nadměrně potit

 

Jak tedy v letních dnech pokožku chránit?

Krém s UV faktorem není dostatečnou ochranou. Tyto krémy vás sice ochrání před paprsky, ale ve většině případů vysušuje, ucpává póry a pleť tak nemůže dýchat. Je proto důležité po aplikaci ochranného faktoru nanést hydratační péči.

Připravili jsme pro vás letní balíčky v péči o pleť. Vybrat si můžete ze dvou variant, Rozmarýnového sommeliéru a Meduňkové zahrady.

Rozmarýn, původem ze Středomoří, je známý svými protizánětlivými účinky. Extrakt z rozmarýnu ničí bakterie, plísně i viry. Je tak vhodný pro použití na menších popáleninách, drobných ranách, akné či ekzému.

Meduňka osvěžuje a zklidňuje pleť. Minimalizuje výskyt oparů a pomáhá v boji proti vráskám. Meduňka má protivirové účinky, zvláště u herpesvirů. Ideální pro péči o citlivou pleť.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli z balíčků biodynamické kosmetiky dieNikolai, jsou výborným pomocníkem k moři, bazénu nebo jen tak do horkých dní.

Kosmetiku jsme zabalili do sáčku z přírodního materiálu, který můžete opakovaně používat. U všech našich obalů dbáme na přírodní materiály a snažíme se tak nezatěžovat životní prostředí.

Letní balíčky dieNikolai jsou vhodné pro celou vaši rodinu a všechny typy pleti. Užijte si léto s biodynamickou kosmetikou dieNikolai.

Krása každý den. Přirozeně.