Den matek s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Den matek s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Jarní slunce nabírá na síle a stromy se halí do květů – neklamné známky toho, že se blíží Den matek! Tentokrát připadá na 12. května. Nezapomeňte na svou maminku a připravte si pro ni dárek, který jí vykouzlí úsměv na rtech a nabídne jí přesně takovou péči, jakou její pleť potřebuje. Pečovala o Vás s láskou tolik let. Vy jí to teď můžete díky biodynamické kosmetice dieNikolai oplatit.

Speciální akce (nejen) pro maminku!

Každá maminka je i žena, a proto ji našimi jarními tipy pro péči o pleť zaručeně potěšíte. Abychom potěšili i Vás, máme pro Vás speciální akci ke Dni matek. Od 20. dubna do 12. května dostanete ke každé objednávce nad 1500 Kč náš oblíbený Biodynamický krém na ruce a tělo - Růžový květ zcela ZDARMA!

Tento krém pečuje o Vaši pleť díky vzácným rostlinným olejům, které činí Vaši pleť hedvábnou a jemnou, a Vaše smysly okouzlí vůní růže a rozmarýnuRozmarýnový olej utišuje bolest a prokrvuje pokožku. Olej z damašské růže vyživuje namáhanou pleť a urychluje hojení ranek. Mandlový olej a olej z bezových jader zklidňuje citlivou pleť. Olivový olej chrání pleť před vnějšími vlivy a olej z hroznových jader dodává pokožce antioxidanty a vitalitu. 

5 tipů na dárek ke Dni matek od dieNikolai

1. Biodynamické intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů

Nechcete s dárkem pro maminku šlápnout vedle? Vsaďte na jistotu! Biodynamické intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů je náš nejoblíbenější a nejprodávanější produkt. Díky vysokému obsahu oleje z hroznových jader nabízí pleti tu nejdokonalejší výživu a chrání ji před oxidačními procesy stárnutí. Aplikuje se na vyčištěnou pleť, ještě před nanesením pleťového krému. 

2. Biodynamický kosmetický balíček – Výběrová péče

Chcete svou maminku opravdu hýčkat? Vyzkoušejte náš luxusní Biodynamický kosmetický balíček – Výběrová péče. Kromě Intenzivního pleťového séra jsme do něj zabalili ještě Vyživující pleťový krém – Výběr ze stříbrných hroznů. Zatímco sérum díky vysoké koncentraci oleje z hroznových jader pleť zjemní a připraví pro následnou péči, krém pomocí vysokého obsahu dalších blahodárných olejů pokožku zregeneruje a dodá jí potřebné živiny. Prostě perfektní kombinace pro náročnou maminku. 

3. Kosmetické balíčky k čištění pleti

Opakujeme to stále a opakovat to budeme - čistění pleti je nejdůležitějším krokem v péči o pleť a nemělo by chybět při každodenní rutině - a právě proto jsme pro připravili tyto kosmetické balíčky, které jsou vhodné i pro každou maminku.

Čistící péče pro mastnou a problematickou pleť

V tomto kosmetickém balíčku naleznete Biodynamický čistící pleťový gel – Procitnutí sedmikrásky, který je stvořen pro hloubkové čištění, regulaci kožního mazu a oživení pleti. Biodynamické pleťové tonikum – Procitnutí sedmikrásky zase pleť dokonale dočistí, stáhne rozšířené póry a zanechá pokožku vyváženou a připravenou na další péči. Společně tyto dva top produkty tvoří základ každodenní kosmetické rutiny pro dosažení čisté a zdravě vypadající pleti.

Čistící péče pro suchou a citlivou pleť

Tento balíček je určen pro každou maminku, jejíž pleť žízní po výživě a potřebuje skutečně šetrnou péči při každodenním čištění. Biodynamické čistící pleťové mléko – Procitnutí sedmikrásky je ideální pro jemné odstranění nečistot a zároveň poskytuje pokožce vydatnou dávku hydratace a živin. Biodynamické pleťové tonikum – Procitnutí sedmikrásky jemně dokončí čistící proces, zklidní a posílí pleť a také ji připraví na další kroky v péči. Tato ideální kombinace je klíčem k zachování jemnosti, hydratace a pružnosti pokožky i během drsných zimních měsíců.

4. Biodynamický kosmetický balíček – Intenzivní péče

V tomto lákavém anti-age balíčku jsme se ještě jednou vrátili k našemu TOP produktu. Intenzivní pleťové sérum  Výběr ze zlatých hroznů jsme tentokrát doplnili o velmi oblíbený přípravek pečující o oční okolí. Jen ať se maminkám oči krásně rozjasní! Oční sérum - Pomněnkové oči obsahuje vzácné slzy vinné révy, díky nimž intenzivně pečuje o citlivé oční okolí. Každá maminka jistě ocení okamžitý vypínací efekt a také dlouhodobou úlevu unaveným očím.

5. Biodynamické víno Riesling

Naším posledním tipem je Biodynamické víno Riesling - král mezi víny z rakouského Wachau. Ušlechtilý, zlatistý mok, jenž je typickým představitelem kvalitního ryzlinku - v aromatu připomene zralé peckoviny, především meruňky. Na patře příjemně vibruje, má ztepilé tělo, které je však svižné a ohebné. Tímto originálním dárkem určitě (nejen) maminku potěšíte!