Potěšte na Valentýna svou polovičku rozmarýnovým polibkem!

Potěšte na Valentýna svou polovičku rozmarýnovým polibkem!

A to doslova… u nás totiž získáte ke koupi našich produktů náš balzám na rty - Rozmarýnový polibek ZDARMA!

Svátek všech zamilovaných se blíží rychlostí blesku. Stále váháte, čím obdarovat Vaše nejbližší, protože romantická večeře a květina Vás již omrzeli? Nevadí… máme pro Vás řešení!Překvapte v tento den své blízké a milované je biodynamickou kosmetikou dieNikolai a získejte od nás ZDARMA dárek v hodnotě 250 Kč v podobě balzámu na rty – Rozmarýnového polibku. Akce platí k nákupu produktů v minimální hodnotě 1500 Kč od 19. 1. 2024 do 14. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob.

Balzám na rty zdarma jako odměna pro Vaše blízké

Naše biodynamické balzámy na rty jsou 100% přírodní balzám jedinečné konzistence, vyrobený bez jakýchkoliv emulgátorů a konzervačních látek. Intenzivní péče o rty je zajištěna 65% podílem oleje z hroznových jader, dále pak makovým olejem, olejem z lískových oříšků, a včelím voskem, které napomáhají ke zklidnění suchých a popraskaných rtů a jejich celkové ochraně především v chladnějších dnech. Obsažený rozmarýnový olej v rozmarýnovém polibku je silným antioxidantem, který stimuluje imunitní systém, podporuje detoxikaci, je spouštěčem protizánětlivých činidel v těle a pomáhá proti stárnutí kůže. Balzám je také vhodný na bradavice nejen u dospělých, ale také i u dětí.

Kosmetika bez chemie

Naše biodynamická kosmetika dieNikolai s certifikací Demeter je bez jakékoliv chemických látek, parabenů i palmového oleje a většina produktů má označení VEGAN. Jedinečné biodynamické složení, které je založeno na hroznovém víně, představuje pro naši pokožku přirozený zdroj vitamínů a antioxidantů. Díky naší kosmetice dopřejete tedy Vaší pleti a pokožce to nejlepší z naší přírody.

Krása každý den. Přirozeně.