OPC antioxidant dieNikolai z mouky z hroznových jader – zázračný doplněk stravy přímo ze statku Nikolaihof

OPC antioxidant dieNikolai z mouky z hroznových jader – zázračný doplněk stravy přímo ze statku Nikolaihof

Sychravý podzim je tady a s ním i chladnější počasí, které může naše tělo pořádně zatěžovat. Virová onemocnění, záněty – to všechno s sebou podzimní a zimní měsíce přinášejí. V tomto období je proto nezbytné podpořit imunitní systém a posílit obranyschopnost organismu. Rádi bychom Vám představili unikátní doplněk stravy OPC antioxidant dieNikolai, který pochází přímo z našeho rodinného statku Nikolaihof. Tento produkt je zpracován s nejvyšší péčí a respektem k přírodě dle přísných norem biodynamického zemědělství s certifikací Demeter. 

Co je OPC antioxidant dieNikolai a jak se získává?

OPC, neboli oligomerické proanthokyanidiny, jsou silné antioxidanty, které se nacházejí ve slupce a jadérkách některých druhů ovoce, zejména hroznového vína. Jen pro srovnání, OPC patří mezi jedny z nejsilnějších antioxidantů a jsou 20x účinnější než vitamín C. Náš preparát OPC antioxidant dieNikolai vyrábíme z mouky z hroznových jader s použitím precizní a ohleduplné metody, aby byly zachovány všechny přirozené vlastnosti a účinky obsažených látek. Původní odpadní produkt – naše vlastní biodynamická hroznová semínka – tak využíváme k výrobě nejen cenného oleje z hroznových jader, ale také mouky z hroznových jader. To, co se dřív vracelo do vinic jako kompost, se nyní dál zpracovává a využívá.

Proč jsou antioxidanty pro tělo tak důležité?

Antioxidanty jsou klíčové pro udržení našeho těla v dobré kondici. Chrání buňky před oxidačním stresem, tedy poškozením volnými radikály, které jsou příčinou stárnutí a rozvoje chronických onemocnění (včetně rakoviny a srdečních chorob). Antioxidanty dále podporují imunitní systém a krevní oběh, pozitivně ovlivňují krevní obraz a cholesterol a zabraňují vzniku zánětů. Rovněž přirozeně chrání vlasy a pokožku.

V čem se OPC antioxidant dieNikolai liší od jiných potravinových doplňků?

OPC antioxidant dieNikolai je naprosto unikátní v tom, že je vyroben pouze ze dvou surovin: mouky z biodynamických hroznových jader a bio jablečné vlákniny. Obě dvě suroviny navíc pocházejí přímo z našeho statku Nikolaihof, jedná se tedy o regionální produkt. OPC tablety jsou čistý, zdravý, ryze přírodní produkt, který neobsahuje žádné chemické látky ani želatinové (pojivové) látky. Veškerý proces, od získání surovin až po výrobu, je prováděn s maximálním respektem k přírodě a zachováním všech účinných látek.

Nově můžete OPC antioxidant die Nikolai zakoupit v Duopacku!

Využijte nyní naši akci a kupte si OPC antioxidant dieNikolai ve výhodném Duopacku! Podpoříte tak své zdraví a prevenci v nepříznivém chladném počasí a poskytnete svému tělu tu nejlepší přírodní péči.

Nejnovější články

Potěšte na Valentýna svou polovičku rozmarýnovým polibkem!

Potěšte na Valentýna svou polovičku rozmarýnovým polibkem!

Svátek všech zamilovaných se blíží rychlostí blesku. Stále...

Velká vánoční akce s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Velká vánoční akce s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Velká vánoční akce s biodynamickou kosmetikou dieNikolai aneb letos Vás odměníme dárkem pod stromeček

Vánoce s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Vánoce s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Pomůžeme Vám vybrat dárky, které Vaše blízké nejen...

Aktuálně z dieNikolai: sklízíme černý bez

Aktuálně z dieNikolai: sklízíme černý bez

Bez černý se odpradávna těšil velké úctě. „Před heřmánkem smekni, před bezem klekni,“ říká stará lidová moudrost.