OPC antioxidant dieNikolai z mouky z hroznových jader – zázračný doplněk stravy přímo ze statku Nikolaihof

OPC antioxidant dieNikolai z mouky z hroznových jader – zázračný doplněk stravy přímo ze statku Nikolaihof

Sychravý podzim je tady a s ním i chladnější počasí, které může naše tělo pořádně zatěžovat. Virová onemocnění, záněty – to všechno s sebou podzimní a zimní měsíce přinášejí. V tomto období je proto nezbytné podpořit imunitní systém a posílit obranyschopnost organismu. Rádi bychom Vám představili unikátní doplněk stravy OPC antioxidant dieNikolai, který pochází přímo z našeho rodinného statku Nikolaihof. Tento produkt je zpracován s nejvyšší péčí a respektem k přírodě dle přísných norem biodynamického zemědělství s certifikací Demeter. 

Co je OPC antioxidant dieNikolai a jak se získává?

OPC, neboli oligomerické proanthokyanidiny, jsou silné antioxidanty, které se nacházejí ve slupce a jadérkách některých druhů ovoce, zejména hroznového vína. Jen pro srovnání, OPC patří mezi jedny z nejsilnějších antioxidantů a jsou 20x účinnější než vitamín C. Náš preparát OPC antioxidant dieNikolai vyrábíme z mouky z hroznových jader s použitím precizní a ohleduplné metody, aby byly zachovány všechny přirozené vlastnosti a účinky obsažených látek. Původní odpadní produkt – naše vlastní biodynamická hroznová semínka – tak využíváme k výrobě nejen cenného oleje z hroznových jader, ale také mouky z hroznových jader. To, co se dřív vracelo do vinic jako kompost, se nyní dál zpracovává a využívá.

Proč jsou antioxidanty pro tělo tak důležité?

Antioxidanty jsou klíčové pro udržení našeho těla v dobré kondici. Chrání buňky před oxidačním stresem, tedy poškozením volnými radikály, které jsou příčinou stárnutí a rozvoje chronických onemocnění (včetně rakoviny a srdečních chorob). Antioxidanty dále podporují imunitní systém a krevní oběh, pozitivně ovlivňují krevní obraz a cholesterol a zabraňují vzniku zánětů. Rovněž přirozeně chrání vlasy a pokožku.

V čem se OPC antioxidant dieNikolai liší od jiných potravinových doplňků?

OPC antioxidant dieNikolai je naprosto unikátní v tom, že je vyroben pouze ze dvou surovin: mouky z biodynamických hroznových jader a bio jablečné vlákniny. Obě dvě suroviny navíc pocházejí přímo z našeho statku Nikolaihof, jedná se tedy o regionální produkt. OPC tablety jsou čistý, zdravý, ryze přírodní produkt, který neobsahuje žádné chemické látky ani želatinové (pojivové) látky. Veškerý proces, od získání surovin až po výrobu, je prováděn s maximálním respektem k přírodě a zachováním všech účinných látek.

Nově můžete OPC antioxidant die Nikolai zakoupit v Duopacku!

Využijte nyní naši akci a kupte si OPC antioxidant dieNikolai ve výhodném Duopacku! Podpoříte tak své zdraví a prevenci v nepříznivém chladném počasí a poskytnete svému tělu tu nejlepší přírodní péči.