Velká vánoční akce s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Velká vánoční akce s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Velká vánoční akce s biodynamickou kosmetikou dieNikolai aneb letos Vás odměníme dárkem pod stromeček

získejte dárek ZDARMA ke svému nákupu naší kosmetiky dieNikolai

K letošním Vánocům jsme si pro vás přichystali další hezkou AKCI – ke každému nákupu nad 999 Kč získáte dárek ZDARMA v hodnotě 200 Kč v podobě Biodynamického džusu z hroznového vínaz nejstaršího vinohradu ve Střední Evropě, kde se vyrábí naše kosmetika. Je to oblíbený nápoj (nejen) u malých dětí.

Poznejte kouzlo biodynamického zemědělství se sklenkou v ruce… :-)

Akci můžete využít k nákupu kupř. našich oblíbených produktů:

Intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů 30 ml

Vyživující pleťový krém – Výběr ze stříbrných hroznů 50 ml

Biodynamický kosmetický balíček – Intenzivní péče

 

 

Akce platí k nákupu produktů od 18.11. do 18.12. 2022 nebo do vyprodání zásob.

  

Vánoce přicházejí…od kdy začala tradice obdarovávání vánočními dárky?

Vánoce, pro spoustu z nás nejkrásnější období v roce. Často si tyto svátky asociujeme s cukrovím, rodinnými návštěvami, pitím punče či návštěvy půlnoční mše v kostele. Když se řeknou „Vánoce“, přijde nám na mysl vůně perníčků nebo si vybavíme tradice a pověry. Některé pověry platily v minulosti (pokud si dá člověk pod polštář vlašský ořech, který ihned po probuzení sní, bude celý rok chráněn před štěnicemi a blechami), jiné se přenášejí v našich domácnostech z generace na generaci (pokud si člověk nechce vynést štěstí, neměl by během Štědrého dne zametat ani vynášet odpadky). K svátkům na konci roku neodmyslitelně patří i stromeček a obdarovávání blízkých dárky. Dávání dárků má dlouhou tradici. Již ve starém Římě si lidé dávali dárky na oslavu Nového roku, vše mělo být projevem přátelství a lásky k bližnímu. Později od 16. století jsou zachovány první zmínky o tom, že dárky se začaly obdarovávat příbuzní a přátelé. Tehdy bylo zvykem, že rozbalování dárků začalo ve chvíli, kdy se na obloze objevila první hvězda, která symbolizovala betlémskou hvězdu zářící nad Betlémem.

Až se na obloze objeví první hvězda…

… a Vy budete mít ozdobený stromeček, budou hrát koledy, v žaludku Vás bude těšit pocit z dobré štědrovečerní večeře, rozbalte si s Vašimi nejbližšími dárky. Abychom jste si nemuseli lámat, jakým způsobem je obdarovat, připravili jsme si pro Vás biodynamické produkty, pochutiny i kosmetické balíčky, které potěší úplně každého. Všechny produkty jsou vyráběny na rakouských vinicích, kde jsou dodržovány pravidla a principy pro biodynamické zemědělství, a proto se pyšní certifikací Demeter.

Krása každý den. Přirozeně.