Den matek aneb věnujte své mamince dárek ZDARMA v hodnotě 300 Kč

Den matek aneb věnujte své mamince dárek ZDARMA v hodnotě 300 Kč

Svátek plodnosti má dlouhou tradici a zmínky o něm nalezneme již ve starověkém Řecku. Den matek zakořenil v českých a slovenských zemích roku 1923 na popud Alice Masarykové, dcery tehdejšího prezidenta T. G. Masaryka. Tento svátek se u nás slaví druhou květnovou neděli a je vnímán jako poděkování našim maminkám za to, že nás vychovaly, staraly se o nás od dětství až do dospělosti a věnovaly nám tolik potřebnou lásku a péči.

Nyní máte jedinečnou možnost poděkovat Vaší mamince i Vy díky naší speciální nabídce - při objednávce našich biodynamických produktů dieNikolai nad 1 000 Kč získáte ZDARMA náš jedinečný krém na ruce i celé tělo – Růžový květ v hodnotě 300 Kč!

Biodynamický krém na ruce i tělo – Růžový květ 30 ml

Naše pokožka je často vystavena mnoha nepříznivým vlivům z vnějšího prostředí, látkám a substancím, které mají neblahý vliv na její celkový stav. Je tedy potřeba pokožku těla chránit a pečovat o ni. Biodynamický tělový krém – Růžový květ pečuje o Vaši pleť díky biodynamickým rostlinným olejům, které činí Vaši pleť hedvábnou a jemnou, a Vaše smysly okouzlí vůní růže a rozmarýnu. Rozmarýnový olej utišuje bolest a prokrvuje pokožku. Olej z divoké růže vyživuje namáhanou pleť a urychluje hojení ranek. Mandlový olej a olej z bezových jader zklidňuje citlivou pleť. Olivový olej chrání pleť před vnějšími vlivy a olej z hroznových jader dodává pokožce antioxidanty a vitalitu.

Jedná se o vyživující krém na ruce, který můžete bez jakýchkoliv výčitek také používat na celé tělo, zvláště pokud máte problémy s ekzémy. Hodí se především na suchý a svědivý ekzém. Vhodné je ho také použít, pokud Vás trápí křečové žíly a Vaše tělo je celkově oteklé.

 

Už víte, jaké produkty jsou vhodné právě pro Vás? Pokud stále váháte, volejte zdarma na 800 100 977 a my Vám rádi s výběrem poradíme!

 

KRÁSA KAŽDÝ DEN. PŘIROZENĚ.