Velká vánoční akce s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Velká vánoční akce s biodynamickou kosmetikou dieNikolai

Velká vánoční akce s biodynamickou kosmetikou dieNikolai aneb letos Vás odměníme dárkem pod stromeček

… získejte dárek ZDARMA v hodnotě 200 Kč v podobě luxusní kremžské hořčice s certifikací Demeter, která nese jméno po městu Krems, kde se vyrábí i naše kosmetika.

Akce platí k nákupu produktů v minimální hodnotě 1500 Kč od 17. listopadu do 17. prosince nebo do vyprodání zásob.

  

Že kremžská hořčice nemá nic společného s naší kosmetikou? To není zcela pravda :-)
Věděli jste, že kremžská hořčice je původem z rakouského města 
Křemže (Krems an der Donau), které je hlavní město rakouské oblasti Wachau, odkud pochází naše kosmetika? Na dohled tohoto města se také nachází většina vinic, kde zraje vinná réva, která se dále zpracovává na přípravu našich produktů.

Navíc kremžská hořčice vznikla tak trochu „omylem“ – v 15. století se urodilo ve Wachau více vinné révy, než bylo potřeba a aby vinaři spotřebovali přebytek vinného moštu, začali ho přidávat jako náhražku octa do hořčice – tím vznikla hořčice plná semínek kvalitnější než z Francie!

Naše kremžská hořčice je složena z 90 % hořčičných jadérek, které jsou doplněny o hroznový džus a olej z hroznových jader a tím je spojitost zcela dokonalá – olej z hroznových jader činí hořčici jemnější, sladší a voňavější.

  

Akci můžete využít k nákupu našich oblíbených produktů:

Intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů 30 ml

Vyživující pleťový krém – Výběr ze stříbrných hroznů 50 ml

Kosmetický balíček – Intenzivní péče

 

Kosmetický čistící balíček pro mastnou a problematickou pleť

 

Kosmetický čistící balíček pro suchou a citlivou pleť

  

Vánoce přicházejí…od kdy začala tradice obdarovávání vánočními dárky?

Vánoce, pro spoustu z nás nejkrásnější období v roce. Často si tyto svátky asociujeme s cukrovím, rodinnými návštěvami, pitím punče či návštěvy půlnoční mše v kostele. Když se řeknou „Vánoce“, přijde nám na mysl vůně perníčků nebo si vybavíme tradice a pověry. Některé pověry platily v minulosti (pokud si dá člověk pod polštář vlašský ořech, který ihned po probuzení sní, bude celý rok chráněn před štěnicemi a blechami), jiné se přenášejí v našich domácnostech z generace na generaci (pokud si člověk nechce vynést štěstí, neměl by během Štědrého dne zametat ani vynášet odpadky). K svátkům na konci roku neodmyslitelně patří i stromeček a obdarovávání blízkých dárky. Dávání dárků má dlouhou tradici. Již ve starém Římě si lidé dávali dárky na oslavu Nového roku, vše mělo být projevem přátelství a lásky k bližnímu. Později od 16. století jsou zachovány první zmínky o tom, že dárky se začaly obdarovávat příbuzní a přátelé. Tehdy bylo zvykem, že rozbalování dárků začalo ve chvíli, kdy se na obloze objevila první hvězda, která symbolizovala betlémskou hvězdu zářící nad Betlémem.

Až se na obloze objeví první hvězda…

… a Vy budete mít ozdobený stromeček, budou hrát koledy, v žaludku Vás bude těšit pocit z dobré štědrovečerní večeře, rozbalte si s Vašimi nejbližšími dárky. Abychom jste si nemuseli lámat, jakým způsobem je obdarovat, připravili jsme si pro Vás biodynamické produkty, pochutiny i kosmetické balíčky, které potěší úplně každého. Všechny produkty jsou vyráběny na rakouských vinicích, kde jsou dodržovány pravidla a principy pro biodynamické zemědělství, a proto se pyšní certifikací Demeter.

Krása každý den. Přirozeně.