Velká letní akce dieNikolai aneb odměňte se naším čistícím gelem

Velká letní akce dieNikolai aneb odměňte se naším čistícím gelem

Léto je v plném proudu a s ním i dovolená, na kterou se celý rok těšíme. Víte ale, co slunění a koupání dělá s Vaší pletí? V horkých letních dnech se nesmí více než kdy jindy zapomínat na každodenní péči. Čištění a hydratace to jsou dva základní pilíře letní péče o pleť. Abychom Vám prázdninové radovánky ještě více zpříjemnili, máme pro Vás dárek k objednávce, který na svých cestách jistě využijete!

Užívejte si léto se správně vyčištěnou pletí

Slunce, vyšší teploty, stres z balení na dovolenou, letní drinky, zmrzlina a tučná grilovaná jídla všechny tyto faktory působí negativně na Vaši pleť. Proto je potřeba věnovat zvýšenou pozornost jejímu čištění. Pouze správně vyčištěná pleť může přijmout blahodárné hydratační složky a zazářit zdravím.

Biodynamický čistící pleťový gel Procitnutí sedmikrásky (30 ml) nyní dostanete k objednávce nad 1200 kč zcela ZDARMA!

Biodynamický čistící pleťový gel – Procitnutí sedmikrásky je prvním krokem v každodenní péči o pleť. Ráno i večer důkladně  odstraňuje make-up, nečistoty, pot a maz. V kombinaci s vodou vytvoří na tváři příjemně vonící pěnu, která aktivně vyčistí pokožku od všech nežádoucích nánosů a zanechá ji příjemně osvěženou. Výluh z lipových květů a hroznových slupek jemně pečuje i o citlivou a aknózní pleť s pupínky.

Nyní máte jedinečnou příležitost tento produkt získat zcela zdarma! Při nákupu nad 1200 Kč na našem e-shopu dostanete 30 ml tohoto čistícího gelu jako dárek. Díky cestovní velikosti můžete mít čistící pleťový gel neustále u sebe!

Dejte své pleti napít

Hydratace pleti je v letním období nanejvýš důležitá. Slunce, teplo a časté koupání mohou pokožku vysušit a zanechat ji dehydratovanou a unavenou. Bez dostatečné hydratace ztrácí kůže svou pružnost, stává se citlivější a hrozí jí předčasné stárnutí. Proto je v létě klíčové nejen pít dostatek vody, ale také používat speciální hydratační fluidy (např. Biodynamický veganský fluid – Šafránové nebe 30 ml nebo Biodynamický veganský fluid – Růžové nebe 30 ml). Ty se díky své lehké konzistenci okamžitě vstřebávají, pleť příjemně zvlhčují a navíc ji chrání před škodlivými vlivy prostředí. Více se o letních tipech na hydrataci pleti můžete dočíst v našem článku Letní tipy aneb vyberte si na léto to nejlepší z dieNikolai.

Nezapomínejte na svoje vlasy

Péče o pleť možná patří k Vaší každodenní rutině, a tak Vás zvýšená potřeba jejího čištění a hydratace nezaskočí. Nezapomínáte ale na Vaše vlasy? I ty totiž vyžadují v létě speciální péči. Zkuste třeba naše biodynamické sprchové gely a šampony, které šetrně umyjí a hydratují nejen celé tělo, ale i vlasy. Navíc je nyní můžete na našem e-shopu získat v duopackech za zvýhodněnou cenu (s 20% slevou)!

Druhým krokem v dokonalé péči o vlasy je použití vlasového tonika. Biodynamické pleťové i vlasové tonikum – Procitnutí sedmikrásky 100 ml by určitě nemělo chybět ve Vaší letní výbavě. Obsažený výluh z lipových květů, hroznových jader a divoké růže vlasy rozjasní, posílí a dodá jim potřebnou péči a živiny. Vhodné je především, pokud Vás trápí roztřepené konečky, svědivá pokožky hlavy či suché vlasy.

Léto je obdobím lehkosti. Dopřejte si každodenní péči, která Vaší pokožce a vlasům poskytne dostatečnou hydrataci a výživu, a přitom je nezatíží ničím, co by nepocházelo z přírody. Lehká, čistě přírodní a v té nejpřísnější biodynamické kvalitě – taková je letní péče od dieNikolai!

Krása každý den. Přirozeně.