Letní tipy dieNikolai aneb osvěžte a hýčkejte své tělo i během horkého léta

Letní tipy dieNikolai aneb osvěžte a hýčkejte své tělo i během horkého léta

Pokožka slouží k ochraně našich orgánů a termoregulaci. Je také považována za největší smyslový orgán. Proto, aby se do našeho těla dostala opravdová síla přírody v co největší míře a Vaše tělo vstřebalo potřebné živiny, byly vyvinuty naše biodynamické produkty, které jsou v tomto případě skvělým pomocníkem. My jsme si nyní pro Vás připravili letní tipy – produkty, které ochrání Vaši pleť a pokožku před vnějšími vlivy a budou ji rozmazlovat a hýčkat i během teplých letních dnů.

Biodynamické sprchové gely přímo z rakouského Wachau

Není to tak dávno, co jsme Vám představili novinku v podobě biodynamických sprchových gelů a mléka přímo z rakouského Wachau. Tyto gely jsou ideálním společníkem do horkého léta, kdy potřebujete pokožku nejen osvěžit, ale také ji dodat potřebné živiny. Ojedinělé je to, že naše sprchové gely a mléko na rozdíl od ostatních konkurenčních výrobců neobsahují palmový olej, což je doopravdy rarita v tomto druhu kosmetických produktů. Také neobsahují žádné jiné chemické látky, jako jsou kupř. silikony, minerální oleje, mikroplasty nebo syntetické vonné látky. Proto se jedná o 1. biodynamické sprchové gely a mléko svého druhu na světě. Rieslingový a bezinkový sprchový gel můžete bez obav použít i na mytí vlasů – nijak je nezatěžují a vlasy se poté nebudou zbytečně mastit. Lipové sprchové mléko je vhodné použít jako kondicionér. Nově máme v nabídce také kosmetické balíčky za zvýhodněnou cenu, které obsahují vždy 2 sprchové gely.

 

Rieslingový sprchový gel

 •         Základem je biodynamické víno Riesling přímo z vinařství Nikolaihof a výtažek z bergamotového oleje
 •         Vhodný k mytí celého těla i vlasů
 •         Díky své krémové konzistenci je vhodný i k holení
 •         Rozjasňuje pokožku, ale zároveň ji nevysušuje

Bezinkový sprchový gel

 •         Základem je biodynamické víno Veltlin přímo z vinařství Nikolaihof a olej z bezových jader
 •         Vhodný k mytí celého těla i vlasů
 •         Díky své krémové konzistenci je vhodný i k holení
 •         Rozjasňuje pokožku, ale zároveň ji nevysušuje  

Lipové sprchové mléko

 •         Základem mléka je biodynamické víno Riesling přímo z vinařství Nikolaihof a extrakt z lipového květu
 •         Vhodné pro mytí celého těla a jako kondicionér
 •         Vyživuje pokožku a činí ji hebkou
 •         Díky své krémové konzistenci je vhodné i k holení

 

Biodynamický vyživující pleťový krém – Šafránové pohlazení

Během léta často dochází ke spálení naší pokožky, což bývá v mnoha případech nepříjemné a pálivé. Ke zmírnění těchto následků je vhodné použít náš Vyživující pleťový krém – Šafránové pohlazení, který díky obsaženým přírodním látkám, smetaně a ghí Vaši pleť zklidní, hydratují a podpoří její rychlou regeneraci. Krém lze nanášet nejen na obličej, ale zle ho použít i lokálně, např. na spálená ramena. Tento krém je určen také pro všechny, kteří mají sklony k suché a velmi suché pleti.

Krém na ruce – Růžový květ

Dalším vhodným společníkem do letního počasí je jemný voňavý Krém na ruce – Růžový květ, který můžete aplikovat i na celé tělo. Lze ho používat pravidelně přes den, ale své místo si najde i na nočním stolku, kdy napomáhá k regeneraci pokožky i během spánku. Nejenže Vám krém pokožku dokonale vyživí, ale pomůže i se suchou kůží v oblasti nehtů. Základem tohoto krému je olivový olej, rozmarýnový olej a olej z divoké růže, což přispívá k tomu, že se krém ihned vstřebá a nezanechá mastný film na Vašich rukou.

Balzámy na rty – Meduňkový polibek a Rozmarýnový polibek

Také balzámy na rty bychom měli v létě používat pravidelně, hlavně kvůli sluníčku, které pálí většinou už od brzkého rána a vysušuje nejen pokožku celého těla, ale i citlivé rty, které nemůžeme zcela chránit. Oba naše balzámy působí protizánětlivě a pomáhají v boji s opary, afty či malými bradavicemi. V případě, že máte podrážděnou pokožku například v okolí očí, lze tyto balzámy použít i lokálně na tato problematická místa.

 

V případě, že si nebudete jisti s výběrem správných produktů nebo budete mít jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: info@biodynamickakosmetika.cz či na bezplatné zelené lince 800 100 977.

Krása každý den. Přirozeně.