Potěšte na Valentýna svou polovičku meduňkovým polibkem!

Potěšte na Valentýna svou polovičku meduňkovým polibkem!

A to doslova… u nás totiž získáte ke koupi vybraných produktů náš balzám na rty Meduňkový polibek ZDARMA!

Svátek všech zamilovaných se blíží rychlostí blesku. Stále váháte, čím obdarovat Vaše nejbližší, protože romantická večeře a květina Vás již omrzeli? Nevadí… máme pro Vás řešení! Překvapte v tento den své blízké jedinečnou kosmetikou dieNikolai a využijte naší valentýnské akce – při koupi produktů z pleťové péče od nás získáte dárek v hodnotě 250 Kč zdarma v podobě balzámu na rty – Meduňkový polibek!

Naše biodynamická kosmetika dieNikolai s certifikací Demeterje bez chemie, parabenů i palmového oleje a většina produktů má označení VEGAN. Jedinečné biodynamické složení, které je založeno na hroznovém víně, představuje pro naši pokožku přirozený zdroj vitamínů a antioxidantů. Díky naší kosmetice dopřejete tedy Vaší pleti a pokožce to nejlepší z naší přírody.

Balzám na rty zdarma jako odměna pro Vaše blízké

Biodynamický balzám na rty – Meduňkový polibek (6 ml) je 100% přírodní balzám jedinečné konzistence vyrobený bez jakýchkoliv emulgátorů a konzervačních látek. Napomáhá ke zklidnění suchých a popraskaných rtů. Výtažek z meduňky příjemně voní a povzbuzuje, působí antibakteriálně, antisepticky a pomáhá hojit rány a kožní problémy jako jsou např. opary. Intenzivní péče o rty je zajištěna 65% podílem oleje z hroznových jader, dále pak makovým olejem, olejem z lískových oříšků, a včelím voskem.

Při koupi těchto produktů získáte dárek v hodnotě 250 Kč ZDARMA:

 

Akce platí od pátku 21. ledna do úterý 14. února 2022.

Krása každý den. Přirozeně.