Tipy na vánoční dárky od dieNikolai

Biodynamické vánoční balíčky

Vánoce se nám kvapem blíží… pokud stále nevíte, jakými dárky potěšíte pod stromečkem své blízké, připravili jsme pro Vás zajímavé vánoční tipy z naší biodynamické kosmetiky.

Věříme, že budou Vašemu oku lahodící i pro Vaše blízké se hodící.  

Péče o rty během chladných dnů

V zimních měsících naše pokožka doslova trpí, a to hlavně proto, že se vysušuje rychleji než v sychravém počasí. Stává se Vám, že se Vaše rty nebo pokožka na obličeji začnou loupat?

Dost často se děje, že Vaše rty mohou v důsledku přesušení postihnout i opary, se kterými si účinně poradí náš Balzám na rty - Meduňkový polibek. Meduňka je známá svou dezinfekční schopností, a proto pomáhá při léčbě oparů nebo aft. Včelí vosk s makovým a lískovým olejem zase Vaše rty dokonale hydratuje a vyživí.

Péče o ruce během chladných dnů

Když se podíváte na Vaše ruce, jak na Vás působí? Je Vaše pokožka jemná a pružná nebo vidíte sušší bílé mapy, které upozorňují na to, že jsou Vaše ruce vysušené?

V zimě naše ruce, stejně jako rty, velice trpí, protože musí snášet nepříznivé počasí a časté teplotní přechody. Když přecházíme zvenčí do tepla a naopak. Měli bychom na ně tedy myslet více než obvykle. S kůží na rukách samozřejmě souvisí i zdraví našich nehtů, jež se mohou snáze lámat a zatrhávat.

Naše ryze přírodní krémy zajistí kompletní hydrataci a regeneraci pro Vaše namáhané ruce a celé tělo. Základ z ghí másla, spolu se smetanou nebo olivovým olejem, dodává pleti příjemný pocit úlevy a zklidňuje i tu nejcitlivější pokožku. Ruce jsou ihned po vstřebání krému jemnější na dotek díky vitamínu E, který je díky oleji z hroznového vína v každém z krémů obsažen. Navíc úspěšně hojí ekzematické projevy nebo prasklinky na kůži (více také ZDE).

Vánoční biodynamické balíčky

Aby pro Vás zima a Vánoce byly ještě příjemnější, připravili jsme pro Vás biodynamické balíčky za zvýhodněnou cenu s našimi nejoblíbenějšími produkty, které jsou zabalené v krásném přírodním sáčku nebo papírovém balení.

Pečovat o Vás bude Vyživující pleťový krém Výběr ze stříbrných hroznůjehož hlavními složkami jsou hroznový a mandlový olej aIntenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů s nejvyšší koncentrací hroznového oleje (40%) v našich bioproduktech. Tato kombinace je na zimu jako dělaná, protože ryze přírodní sérum ochrání Vaši pleť a vytvoří pomyslný „neviditelný film“. Biodynamický krém ji nádherně rozzáří i v těch nejtřeskutějších mrazech. Dále můžete vybírat mezi tělovým krémem a balzámem na rty v podoběRozmarýnového sommeliéru a Meduňkové zahrady.

Navíc Vám rádi před Vánocemi zabalíme všechny Vaše objednané produkty do dárkového přírodního balení, a proto nemusíte během předvánočního napětí řešit, jak je zabalíte – o vše se postaráme.

Přejeme Vám příjemné vánoční svátky plné klidu, pohody a radosti. Pokud byste měli jakékoliv dotazy ohledně našich biodynamických produktů, které byste rádi vyzkoušeli nebo je zakoupili Vašim příbuzným či známým, napište nám email na info@biodynamickakosmetika.cz nebo volejte zdarma na tel. 800 100 977. Rádi Vám odpovíme a poradíme.

Krása každý den. Přirozeně.