Vegan Biodynamický olej z hroznových jader 100 ml Zobrazit větší

Biodynamický olej z hroznových jader 100 ml

100 ml

Luxusní, velmi bohatý olej z jader hroznového vína je skvělým produktem pro masáž jak obličeje, tak celého těla. Pomáhá pokožku vysoce regenerovat a dodává jí okamžitou hebkost a pružnost díky obsaženým cenným látkám jako je vitamín E nebo OPC – označuje se jako elixír mládí a zpevňuje cévní stěny, proto je také vhodný na rozšířené červené žilky v obličeji apod.

Více informací

100% BIO - certifikace Demeter 100% BIO
- certifikace Demeter
100% BIO ruční výroba 100% BIO
ruční výroba
Nezanechává mastný film Nezanechává
mastný film
Pouze recyklovatelné materiály Pouze recyklovatelné
materiály

450 Kč s DPH

Poradna

Luxusní, velmi bohatý olej z jader hroznového vína je skvělým produktem pro masáž jak obličeje, tak celého těla. Pomáhá pokožku vysoce regenerovat a dodává jí okamžitou hebkost a pružnost díky obsaženým cenným látkám jako je vitamín E nebo OPC – označuje se jako elixír mládí a zpevňuje cévní stěny, proto je také vhodný na rozšířené červené žilky v obličeji apod.

Tento olej má chuť po ořechách. Olej je označován jako „elixír mládí“, protože obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin. Obsahuje také vitamín E a OPC, které je až 20x silnější než samotný vitamín C. Proto pomáhá pokožku a naše tělo vysoce regenerovat, dodává pleti okamžitou hebkost a pružnost, zpevňuje cévní stěny a zmírňuje rozšířené červené žilky v obličeji.

Olej lze použít ke kosmetické péči, na masáž nejen obličeje, ale i celého těla. Co se vnitřního užití týče, skvěle se hodí k salátům nebo na smažení ryb, masa a k přípravě zeleninových pokrmů. Díky výborné chuti ho lze v přiměřené míře konzumovat i s pečivem.

Objem: 100 ml - za studena lisovaný, s certifikací Demeter, 100% BIO

sobení dle TCM:

  • Vyživuje a posiluje nedostatečný jin jater a ledvin GAN/SHEN YIN XU
  • Vyživuje nedostatečnou krev jater GAN XUE XU
  • Posiluje esenci ledvin SHEN JING
  • Zvlhčuje vnitřní sucho NEI ZAO


Doporučení: Olej skladujte na temném a chladném místě. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce:
Nikolaihof, Nikolaigasse 3, 3512 Mautern, Rakousko

Dovozce:
TCM Herbs, U Černé věže 6, České Budějovice

Správná péče