Festival Evolution a Biodynamická kosmetika dieNikolai

Festival Evolution s biodynamickou kosmetikou

Festival, který Vám nasadí brouka do hlavy

Tak zní motto úspěšného pražského festivalu o zdravém životním stylu, kde na jedné ploše naleznete inspiraci pro sebe i své blízké v oblasti osobního růstu, zdravé životosprávy, péče o tělo a další zajímavá témata. Na tomto místě můžete načerpat informace i energii pro nastávající zimu nebo si jen odpočinout od všedního dne a nechat tak za sebou své problémy.

My se rozhodli, že chceme být také jeho součástí a dostat se do Vašeho povědomí, a tak nás ve dnech 22. - 23. 9. 2018 najdete u stánku Biodynamická kosmetika v Průmyslovém paláci na Výstavišti v Holešovicích. Představíme Vám 13 biodynamických produktů z rukou našich rakouských přátel z Nikolaihof, kde si je budete moci vyzkoušet přímo na místě a posléze také zakoupit. K dispozici Vám bude také občerstvení ve formě vinných hroznů nebo ochutnávka vín s certifikací Demeter.

Stejně jako celý koncept tohoto festivalu se i biodynamická kosmetika dieNikolai zaměřuje na zdravý životní styl, nezávadné zpracování s ohledem na životní prostředí a následný dopad na naše zdraví. Díky certifikaci Demeter si můžete být jisti, že v kosmetice není nic, co by Vaší pleti přihoršilo, právě naopak. Celkové složení produktů a jednotlivé složky jsou nastaveny tak, aby se Vaše pokožka znovu sama naučila pracovat a uzdravovat.

Celý základ biodynamiky počal od Rudolfa Steinera, který zjistil, že plody chutnají jinak v určitých fázích měsíce, ročních obdobích, ale i postavení hvězd. Vše se točí okolo jedné myšlenky: Jsme tady všichni společně, abychom se navzájem podporovali a spolupracovali. Tohoto umu využili i ve vinařství Nikolaihof odkud výborná biodynamická vína a biodynamická kosmetika dieNikolai pochází.

Přijďte se pokochat přírodní vůní a unikátním složením naší kosmetiky nebo si s námi třeba jen popovídat.

Krása každý den. Přirozeně.

Nejčtenější články

S biodynamickou kosmetikou dieNikolai na cestách aneb 5 letních tipů

S biodynamickou kosmetikou dieNikolai na cestách aneb 5 letních tipů

Které kosmetické produkty by měly být součástí Vaší...

1. biodynamický kosmetický salón v ČR

1. biodynamický kosmetický salón v ČR

Otevíráme pro Vás 1. biodynamický kosmetický salón v České...

Růžový květ vyzkoušela Primadonna Realness

Růžový květ vyzkoušela Primadonna Realness

Primadonna Realness, blogerka, která vyzkoušela náš krém na ruce a tělo...

Veganské pleťové fluidy aneb krémy s lehkým složením pro všechny

Veganské pleťové fluidy aneb krémy s lehkým složením pro všechny

Oblíbený osvěžující krém Šafránové...