Festival Evolution a Biodynamická kosmetika dieNikolai

Festival Evolution s biodynamickou kosmetikou

Festival, který Vám nasadí brouka do hlavy

Tak zní motto úspěšného pražského festivalu o zdravém životním stylu, kde na jedné ploše naleznete inspiraci pro sebe i své blízké v oblasti osobního růstu, zdravé životosprávy, péče o tělo a další zajímavá témata. Na tomto místě můžete načerpat informace i energii pro nastávající zimu nebo si jen odpočinout od všedního dne a nechat tak za sebou své problémy.

My se rozhodli, že chceme být také jeho součástí a dostat se do Vašeho povědomí, a tak nás ve dnech 22. - 23. 9. 2018 najdete u stánku Biodynamická kosmetika v Průmyslovém paláci na Výstavišti v Holešovicích. Představíme Vám 13 biodynamických produktů z rukou našich rakouských přátel z Nikolaihof, kde si je budete moci vyzkoušet přímo na místě a posléze také zakoupit. K dispozici Vám bude také občerstvení ve formě vinných hroznů nebo ochutnávka vín s certifikací Demeter.

Stejně jako celý koncept tohoto festivalu se i biodynamická kosmetika dieNikolai zaměřuje na zdravý životní styl, nezávadné zpracování s ohledem na životní prostředí a následný dopad na naše zdraví. Díky certifikaci Demeter si můžete být jisti, že v kosmetice není nic, co by Vaší pleti přihoršilo, právě naopak. Celkové složení produktů a jednotlivé složky jsou nastaveny tak, aby se Vaše pokožka znovu sama naučila pracovat a uzdravovat.

Celý základ biodynamiky počal od Rudolfa Steinera, který zjistil, že plody chutnají jinak v určitých fázích měsíce, ročních obdobích, ale i postavení hvězd. Vše se točí okolo jedné myšlenky: Jsme tady všichni společně, abychom se navzájem podporovali a spolupracovali. Tohoto umu využili i ve vinařství Nikolaihof odkud výborná biodynamická vína a biodynamická kosmetika dieNikolai pochází.

Přijďte se pokochat přírodní vůní a unikátním složením naší kosmetiky nebo si s námi třeba jen popovídat.

Krása každý den. Přirozeně.

Další články

Biodynamické zemědělství - proč je pro nás tak důležité?

Biodynamické zemědělství - proč je pro nás tak důležité?

Cílem biodynamického zemědělství je pěstovat ty nejzdravější a...

číst více
Tipy na vánoční dárky od dieNikolai

Tipy na vánoční dárky od dieNikolai

Vánoce se nám kvapem blíží… pokud stále nevíte, jakými...

číst více
Nechte se hýčkat vůní divoké růže

Nechte se hýčkat vůní divoké růže

Zimní novinka - tělový krém s vůní divoké růže a...

číst více