Vyzkoušejte vzorky biodynamické kosmetiky dieNikolai

biodynamická kosmetika vzorky

Nevíte si rady s výběrem ideálního krému? Vyzkoušejte naše vzorky!

Velmi oblíbené, skladné, roztomilé a hlavně užitečné – to jsou vzorky od všemožných druhů kosmetiky. Od šampónů na vlasy, přes oleje na tělo, až po sprchové gely nebo zubní pasty. Ze všech těchto produktů a mnoha dalších, se dá vykouzlit miniaturní flakonek, pytlíček nebo tubička, které nám mají dopomoci ke snazšímu výběru kosmetických přípravků. Nicméně, ne vždy jsou pro nás uspokojivé natolik, abychom si z nich mohli jednoznačně vybrat ten nejlepší. Buď se nám nezdá struktura, vůně nebo si jen nedokážeme odvodit, co ve flakonku vůbec je, protože jeho popis je v jazyce, který nespadá ani do kategorie základních jazyků jako je angličtina nebo němčina, natož do našeho mateřského jazyka.

Naše vzorky jako ideální parťák při cestování

Miniaturní krémy neplní funkci pouze „testovacího vzorku“ nýbrž je vhodný i jako součást Vašeho kufru, cestovní nebo sportovní tašky či kabelky nebo jako malý dárek pro Vaše blízké. Nic totiž nepotěší více než dárek cílený na Vaši krásu, protože když se cítíte být krásná zvenku, cítíte se krásná i uvnitř. A tak na základě vysoké poptávky našich velkoodběratelů i zákazníků ze široké veřejnosti jsme se rozhodli zařadit do našeho sortimentu vzorečky, s jejichž výběrem jsme Vám k dispozici.

Pro lepší orientaci a posouzení Vašeho typu pleti jsme pro vás připravili článek: Každodenní rutina v péči o pleť nebo Vám rádi pomůžeme s výběrem na naší zelené lince 800 100 977 nebo e-mailové adrese info@biodynamickakosmetika.czCo můžete dále ocenit na našich produktech je, že neznečišťujeme prostředí, protože obaly jsou vyráběny ze skla, které je snadno recyklovatelné, ale zároveň je můžete vymýt a používat dál. K tomu všemu jsou zabaleny v ekologickém materiálu jakým je papír.

Biodynamická kosmetika a její filozofie

Biodynamická kosmetika není jen kosmetika. Je to životní styl, kterým dáváte najevo souznění s přírodou a necháváte se opečovávat její magickou energií. Všechny rostliny obsažené v biodynamické kosmetice jsou pečlivě ručně sbírány v době, kdy je jejich účinek nejvyšší. Proto se bedlivě hlídají fáze měsíce nebo postavení hvězd či roční období – např. slzy vinné révy se sbírají na začátku jara, kdy je vinná réva v rozpuku a ukrývá v sobě mízu plnou síly, která byla nashromážděna za celou zimu.

Naše produkty nejsou cíleny na vytvoření „závislosti“ pleti na daný krém, ale naopak pomáhají pleti se závislosti na kosmetických přípravcích zbavit. Účelem biodynamické kosmetiky je vrátit pleti její přirozenou obranyschopnost. Vaše pleť se sama ozdraví a vyčistí.

Krása každý den. Přirozeně.

Další články

Vznik biodynamické kosmetiky dieNikolai

Vznik biodynamické kosmetiky dieNikolai

Jak vznikala biodynamická kosmetika dieNikolai? Původ této kosmetiky a produktů...

číst více
Biokosmetika s certifikací Demeter přímo z vinohradu

Biokosmetika s certifikací Demeter přímo z vinohradu

Biodynamická kosmetika dieNikolai pochází z rakouské oblasti Wachau, kde víno z...

číst více
BIOKosmetika bez palmového oleje – proč se mu vyhýbáme

BIOKosmetika bez palmového oleje – proč se mu vyhýbáme

Naše biodynamická kosmetika se vyrábí bez přídavků palmového...

číst více